reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Wit.C daje 0,6ml.
Tran jest tylko firmy Molers dla takich maluchów ,dziś pytałam w aptece . Pan mówi że owszem działa ale jak się go dłużej stosuje . powiedział że jak zacznę teraz to tej zimy za dużo sam Tran mi nie pomoże , nie wiem czy prawdą czy nie .
 
reklama
Rzeczywscie tran trzeba dluzej stosowac zeby zadzialal wiec dopiero na nastepna zime zadziala. Ja mam takie kapsulki z wit.d 600 i kwasami dha. Daje jedna dziennie. I teraz wit.c dodam. Na razie kaszel chyba sie konczy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam już wyszła fascynacja psami i kotami mała ma najprawdopodobniej OWSIKI. Od dwóch tygodni jest jakaś nerwowa drażliwa myślałam że żeby... ostatnio zaczęła zgrzytanie zębami... bardzo ciężko usypia strasznie się wierci kręci jęczy na pewno bardzo ja swędzi... dzisiaj w nocy od 12 z nami w łóżku a i tak więcej niż trzy godziny nie spała normalnie... na szczęście jutro już będą leki... aż się boje tej nocy...
Sama nie wpadła bym na to śle mi w badaniu krwi wyszły jakieś pasozyty a przy owsikach podobno cala rodzina... szkoda mi małej tak ciężko hej usypiac i spać...
 
Dziewczyny chyba stoję przed zmianą mleka ponieważ od tej 3 ma straszne zatwardzenie , myślałam o NAN bo jak czytałam to w takich sytuacjach pomagało najczęściej. co o tym myślicie ???
Mała ma 38,5 gorączki , byliśmy u lekarza . tylko gorączka i lekko czerwone gardło , tantum Verne i syrop na gorączkę (syrop od 2 lat ale niby może brać przy takiej temu ,dzwonili po lekarzach w aptece) raz na 6 h .
Podałam jak wróciliśmy, jak mała miała 38,7 ,zimne okłady .
Na razie zjada posiłki .
 
Dziewczyny chyba stoję przed zmianą mleka ponieważ od tej 3 ma straszne zatwardzenie , myślałam o NAN bo jak czytałam to w takich sytuacjach pomagało najczęściej. co o tym myślicie ???
Mała ma 38,5 gorączki , byliśmy u lekarza . tylko gorączka i lekko czerwone gardło , tantum Verne i syrop na gorączkę (syrop od 2 lat ale niby może brać przy takiej temu ,dzwonili po lekarzach w aptece) raz na 6 h .
Podałam jak wróciliśmy, jak mała miała 38,7 ,zimne okłady .
Na razie zjada posiłki .
Ja daje nan od urodzenia ale tez miewa twarde kupy. Teraz zmieniamy na krowie calkowicie.

Czyli kolejna choroba. U nas po kontroli czysto, tylko katar zostal lekki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Te dwójki dalej wychodzą , nie wiem czy to wszystko razem tak się połączyło.

Wnuczka nie wiem czy od zwierząt można.
Ale jeśli to na serio owsiki ,to nie pozwól małej się drapac, musicie wszyscy brać leki i wszystko co można łącznie z zabawkami musisz wyprać w wysokiej temperaturze .
 
Z tego co wiem to dzieci przenoszą sobie na wszystkim na rękach zabawkach itp... a kontaktu z dziećmi unikać się nie da na placu zabaw itp.
Dzisiaj już nie jestem pewna bo mała spała w nocy bez problemu i nigdy się nie drapala tylko wiercila i kręciła.. po obserwuje ja o pon... idziemy na szczepienie...
 
reklama
U mnie szczegółowe badania nie potwierdziły zadnych pasożytów... myślę że nie potrzebne się na czytałam i wszystko nagle zaczęło mi pasować...
 
Do góry