reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

My też my maxi cosi tobi i tez od maja czy czerwca... komicznie wyglądałaby teraz w nim no kawał baby z mojej córy... dzisiaj przypodobalo hej się słowo mój i bez przerwy go używała... maj tata mój mama mój dziadek mój lala I mój kicia... mała juz śpi a ciągle to słyszę MÓJ...
 
reklama
Moja drobinka też nadal jeździ w nosidełku. Na razie nie osiągnęła magicznych 9 lg więc nie szykuje się zmiana...
Też ostatnio dużo gada ale nadal woli doskonalić zdolności fizyczne- ostatnio skoki. Przeskakuje z nogi na nogę, podskakuje, mówi "hop" i zeskakuje ze wszystkiego jeżeli ma choć wysokość 5 cm :)
No i nawet czasami odrywa się od ziemi...

Wracam do nauki nocnikowania. Może tym razem się uda...
 
Malaja to małą masz tą kruszynkę :) a wielkościowo też się mieści? Główka nie wystaje ?
My z nocnikiem próbujemy cały czas ale mała siada mówi si si i wstaje i tak cały czas :(
 
Mieści się bo wzrostowo też jest drobniutka. Ale z przedszkola wożę ją w foteliku starszej córki i lepiej już do takiego pasuje :))
Tylko jak wieziemy obie to mała jedzie w swoim nosidełku. Nie wiem co zrobię gdy wyrośnie z niego a waga będzie nadal poniżej 9 lg...

Moja też wstaje z nocnika. Wytrzymuje 3 sekundy
 
Jak wybieralismy fotelik to nam powiedziano że nie ważne że dziecko nie ma jeszcze 9kg . Ważne żeby nie wystawala główka ani milimetrów po za fotelik
 
Przy zmianie fotelika liczy się tylko wzrost bo chodzi o bezpieczeństwo w trakcie wypadku głową nie może nigdy wystawać.
Ciężko mi sobie wyobrazić 8 kilo we chodzące i gadające dzieciątko... nieodpowiedni pierwowzór czternastokilowy mam w domku...
 
Moj waży ok 9kg i jeszcze sporo miejsca w nosidełku. Glowka malutka i tez nie wystaje i sporo jej brak. Tylko raczej nie jest mu wygodnie. Z kupnem poczekamy do mojego powrotu. Czyli po świętach.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas z nocnikowaniem ostatnio różnie bywa. Rano super ale w ciągu dnia jest nie do zatrzymania i nawet pampersa zmieniamy w biegu.

Czy Wasze maluchy też są takie energiczne? Muszę popracować nad kondycja.
Pytanie mam, czy ktoras z Was używa szelek do prowadzenia?
Ja kupilam na wyjazd ale jakos nie mam przekonania co do takiego rozwiązania..

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nam tez powiedzieli,ze jak glowka wystaje to trzeba zmienic fotelik. Niewazne jaka waga.
Moj jest energiczny ale pampersa da zmienic na lezaco. Ubiera tez sie grzecznie.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry