reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Z wielkością zębów to myślę że to genetycznie... Mojej siostry córa ma tak duże i szerokie żeby i jedynki i dwójki wypisz wymagaj jak żeby mojej siostry czy moje... Moja córcią ma normalne nie za duże i nie specjalnie długie dokładnie jak mój mąż ...
 
reklama
Jak Wasze dzieci zachowuja sie jak im powiecie nie wolno? Moj sie smieje i dalej robi to samo albo za chwile wraca jak go odciagne. Nie wiem czy jeszcze nie rozumie czy taki urwis.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja spuszcza głowę i patrzy w jeden punkt jakby chciała udawać, że nie do niej mowa...
A potem albo dalej robi swoje patrząc mi prowokacyjnie w oczy albo zaczyna płakać...
 
U nas zależy od sytuacji albo się śmieje i robi dalej, albo płacze, albo udaje ze nie słyszy że do niej mówię , wogole nie reaguje . A w centrum handlowym jak chce ją za rękę trzymać to jest tupanie , wyrywanie się itp . Wtedy twardo trzymam czekam aż się uspokoi i idzie za rączkę grzecznie , ale po jakimś czasie znów powtórka ...
 
Moja ku juz mówi... wiec jak mówię nie wolno to i oba wygina rączki do tylu kręci głową i mówi nie wolno a jak I tak zamierza to zrobić to mówi taaak taaak i robi dalej.... ostatnio coraz częściej mówi mama nunu albo mama bee jak jej zabrania ale to chyba normalne...
 
Moj za rękę nie da sie prowadzić a ostatnio odstawia różne cyrki i do domu nie chce wracać ze spaceru albo jak pakuje go do samochodu to chce uciekać.
Boje się jak to będzie na lotnisku i czy poradzę sobie z nim nie mając wózka :( w wózku jest raczej grzeczny.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a czemu bez wózka? Jak siedzi w wózku to lepiej do samego końca wózek mieć przy sobie.
My też lecimy za jakiś czas, ale ja lecę w nocy więc raczej dzieci będą spać...i wózek oddam tuz przed wejściem do samolotu.
Też się obawiam bo dwie walizki, podręczny, dwoje dzieci i wózek...ale ja będę miała męża :))

Mojej ulubionym zwrotem jest "mama daaaj"
 
reklama
Do góry