reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Moj tez niedobry! Nie slucha, nie uwaza, szaleje, ciagle siniaki. Za reke nie chce, wszystko sam[emoji3] zaczynamy przygode z nocnikiem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak, jeszcze w szpitalu. Jutro jak badania wyjdę dobre to do domu. Dziś już jest znacznie lepiej.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze jesteśmy. Pewnie we czwartek nas wypuszcza. Nie wiemy skad gorączka. Za pozno był posiew moczu (po 2 dawkach antybiityku) i nie ma pewności czy to uklad moczowy. W karcie ma wpisane gorne drogi oddechowe bo kasłał i ucho miał czerwone. We czwartek mamy USG brzuszka.
Ale mimo leczenia ciagle widac po nim chorobe. Najgorsze jest to, ze dzis nie chcial pic. Jadl tez slabo. Taki ogolnie oslabiony jest.


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas już od tygodnia pielucha sucha po nocy wiec dzisiaj już nie zakładam... w dzień już ponad dwa tygodnie bez pampersa...
Jakoś tak przykro bo to był ostatni pampers który córce założyłam... tak szybko dorosła... tak szybko mi ten czas minął...
buzia się nie zamyka ciągle gada pyta i zaczyna się mądrzyc, ,, Mamo proszę Cię przestań mi gadać głupoty to jest tak... I tak.....'' ciesze się ze tak pięknie mówi od dawna ale głowa mi pęka po całym dniu... w nocy nie wstaje na siku nie wola rano pełny nocnik...
 
Czy ktores z dzieci mowi takimi zdaniami jak Wnuczki?? Bo jakos nie chce mi sie w to wierzyc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha nie. Moja tak nie mówi. Starsza w tym wieku skladala zdania z trzech wyrazów i to był wyczyn. ..mała mówi tylko slowa
 
Moj nawet nie mowi sensownych słów tylko swoje własne nazewnictwo ma. Jak sie nauczy slowka to wszystko tak nazywa. Teraz wszystko to "buta" oststnio byl sporo z tata i juz zapomnial jak sie wola mama i tez jestem tata ;)
Tez mi trudno uwierzyć w takie rzeczy, o których Wnuczka pisze, patrząc na moje dziecko, ale dzieci sa takie rożne. Ja to sie az boje co to bedzie jak moj zacznie mowic normalnie,.bo teraz buzia mu sie nie zamyka.:) A czy u Was tez chca czytac tylko 1 ksiazeczke naokragło? Bo u nas jest jedna ukochana i znam juz na pamiec ;)

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My mamy tylem, caly czas zastepczy i czekam na obrotowy jane gravity, juz 2 miesiace... jestem wsciekla i jak wyjde ze szpitala to się pofatyguje do sklepu. A czemu pytasz Malaja?
Młody lubi tyłem jeździć. Ten nie jest taki wygodny we wkladaniu dziecka ale juz sie przyzwyczaiłam. Modemu na pewno jest wygodnie.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry