reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Moje samopoczucie niezłe nawet mdli mnie tylko po jedzeniu i bolą mnie cycochy tak to zero objawów. Teraz mi sie zaczynaja ciezkie dni w pracy czyli ruch przedświąteczny ale to dobrze szybko zleci i nie bede miala czasu myslec o glupotach :) Sytuacja z zębami opanowana, grzybek juz tez prawie wyleczony oby nic juz sie do mnie nie przypaletalo brrr. Nikka a Ty który tydzień dziś masz? Jak jesteś pow. 6 a dr ma usg to raczej na pewno Ci zrobi :) kurcze suwaczkow nie widzę z telefonu, laptop mi umarł ale nie kupuje nowego poki co. Jak musze cos porobic mam męża stacjonarny a na laptopie tylko jakies głupoty ciążowe czytalam i sie nakrecalam. Ale przez tel nie umiem zrobic suwaczka i nie widzę waszych :/
 
reklama
Wow nikka ze Ty tyle wytrzymalas :D Na bank Ci zrobi usg jak nie to naciskaj bo to juz najwyzsza pora i zobaczysz jak dziewczyny opowiadają juz machajace raczki i nozki ehhhh <3
 
Ja sama siebie podziwiam, że tak długo wytrzymałam. Ale ja mam ginekologa na NFZ i tylko do niego mam zaufanie i do niego dość długo oczekuje się na wizytę. Jak tak czytam, że Wy już po tylu wizytach i każda już po USG, to czuję się jakąś kosmitką. Jestem ciekawa który to tydz. bo brzuszek już jest nieco widoczny. Ja w ogóle nie umiem tego wyliczyć, gdyż mam nieregularne cykle, jedynie jak brałam tabletki antykoncepcyjne to miałam uregulowane te cykle.
 
Witam :)
Dziś czuję się fatalnie, niedobrze mi i ręce mi się trzęsą :-(Póki co byłam u lekarza raz, następną wizytę mam 17 kwietnia, czyli za 3 tyg. od ostatniej wizyty. Brzuch wieczorami mam tak wzdęty jakby to był 5 miesiąc!!! ciekawe jak będę wyglądała w listopadzie :nerd: Co stosujecie na mdłości? Bo nie daję rady ....
 
Hej! Ja dzisiaj rano miałam straszne mdłości.... ale na szczęście nie zwymiotowałam. Za to wyspałam się koncertowo. ;-) I wieczorami też mam taki bebzun wielki, jakbym już na wylocie była :p

nikka04 ja też na NFZ chodzę, ale nie mam takiego problemu z dostaniem się do lekarza, a usg już 2x miałam robione. A z tego, co pozwoliłam sobie obliczyć na podstawie Twojej OM, to wychodzi na ok. 9 tc (+/- parę dni), a termin na pierwsze dni listopada.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosik, ja nie mam niestety sprawdzonych metod na wymioty i mdłości. W pierwszej ciąży wymiotowałam od 8 tyg. do prawie samego rozwiązania. Teraz zauważyłam, że mam mdłości oraz wymioty kiedy mam zbyt dużą przerwę w jedzeniu, muszę jeść dość często małe porcje. Nad ranem właśnie ze względu na zbyt długa przerwę w jedzeniu strasznie się czuję, ale trudno żebym w nocy wstawała i podjadała.
Co do wzdętego brzucha wieczorami mam to samo.
Kasieczna, no ja jak obliczałam sobie to w internetowym kalendarzu ciąży to wychodzi mi, że jestem w 10 tyg. ciąży, a wedle moich obliczeń jest to 8 tydz.
 
Do góry