reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Lotka Kochana właśnie widziałam Twoje nowe rękodzieło... Sowa cudo:) jakie ma wymiary? Można gdzieś kupić jak coś?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
hej dziewczyny :-) ja wczoraj miałam usg na wizycie i Pan doktor powiedział że na 70% będzie chłopak :-) ale się cieszę :-) w poniedziałek mam połówkowe więc mam nadzieję że się potwierdzi :-)

dziś z synkiem byliśmy w ZOO w Oliwie :-) nałaziłam się jak dzika ale było super. też miałam sprzątać w tym tygodniu a szczególnie że moja siostra przyjechała i miała mi pomóc ale coś motywacji nie ma a szafki w kuch się aż lepią...

jeśli chodzi o miejsce dla nowego członka to u Nas w grę wchodzi mały remont w pokoju synka. mąż zrobi nową szafę itp. na początku będę miała kołyskę a jak wyrośnie to łóżeczko
 
Lotka Kochana właśnie widziałam Twoje nowe rękodzieło... Sowa cudo:) jakie ma wymiary? Można gdzieś kupić jak coś?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
dzieki ;-) ciesze sie ze sie podoba ;)
sowa ma ok 6,5cm wysokosci i ok 15-16 cm w obwodzie.
można kupic jak tylko nową udziergam, jak mam kolory na stanie to mozna tez sie co do tego dogadac. pisz na priv, tu albo na fanpage ;-)
 
finkemma zdrówka i spokoju:) ja dziś byłam na usg, z maluchem wszystko w porządku, waży 171g więc już niezły klocuszek :) i kopie prosto w łożysko, a łożysko mam na przedniej ścianie, więc doktorka powiedziała, że mogę jeszcze nieprędko go poczuć :( ale chłopak dalej jak się patrzy, więc już chyba tak zostanie.
 
Sylka jestem z Płocka, więc kawałek do Wawy jednak mam, a z Okęcia odbieram męża, przylatuje na 6 dni, następna wizyta dopiero w listopadzie, więc to ważny czas dla nas ;-)
 
Oj to spory kawalek a Plock to bardzo ładne miasto i okolice :) Tez masz męża w rozjazdach. Wspolczuje wam tych rozłąk to musi byc z jednej strony bardzo trudne z drugiej umacniajace. Ja nigdy bez mojego dluzej niz weekend nie byłam nawet nie umiem sobie tego wyobrazić. Lotka daj namiar na fanpage bo zapodzialam.
 
reklama
Do góry