reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Hej:-) wysypane? Boże ja na nic siły nie mam ciągle mało co robię..tylko bym spała i leżała he. Okno jedno umylam firanki upralam mam je uprasowac a mąż powiesi Ale nie chce mi się he.
Zbieram się na badania i do doktorki dziś z ta moja infekcja... Wreszcie wizyta u mojej P.doktor ciekawe co powie;-)

Ewel koniecznie daj znac po. Ja jutro ide do swojej ale mnie troche zmartwila bo na nfz jest tylko jeden dzien w tyg i prywatnie tez. Oszczedza się, cos czuje ze jest w ciąży :) tylko nie mam drugiej takiej dobrej nie wiem co zrobie jak mi przyjdzie szukac nowej. Jutro ide na nfz bez zapisu. Cos czuje ze sobie dluuugo poczekam. Jak dzis wasze samopoczucie? Ja spalam chyba ze 12 h. i się wyspalam porządnie :) panikarstwo zwalczylam jak narazie. Wczoraj w ogóle sie czulam jakbym pms miała :/ Dzis juz jest ok. Tylko komp mi sie zepsuł i dlubie z telefonu wrrr:/
 
reklama
Ja już po wizycie powiedziała ze nie widać żadnego stanu zapalnego wszystko ładnie wygląda i mogę mieć podrażnienia od globulek i Luteiny. Mam odstawić i zobaczymy . Beta ładnie rośnie wg niej badania dobre więc powinno być wszystko dobrze tak powiedziała ze mam się uzbroić w cierpliwosc i mi gratulowala:-) badania właśnie robić bede już na hiv,cv kile i hbs plus morfologia i toxsoplazmoza
 
No to super :) wazne ze żadne świństwo ci się nie przypaletalo :) a cierpliwość to chyba nasza słaba strona ale damy radę :)
 
Ja to wczoraj mialam dziwny dzień dzis juz jest ok. U mnie równo 2 tyg do usg ale szybko zleci bo okres świąteczny teraz a ja mam sklep ze zdrową żywnością wiec jak sie napracuje to nie bede myslec o glupotach ;) i w sumie dobrze jakby mnie te mdlosci nie lapaly bo ciezko by wytrzymac 8 h w pomieszczeniu z masą pachnacego przeróżnie jedzenia :)
 
:)

O bliźniaki na forum - gratulacje dla Mamusi :happy:

Dopiero wstałam z łóżka. Mdliło mnie okropnie. Apetyt z dnia na dzień coraz gorszy. Najchętniej to jadłabym tylko kiwi i rzodkiewkę...
 
hej dziewczyny, wczoraj trafiłam do szpitala z plamieniami, na szczęście nie były duże a na usg wyszła ładna akcja serca tylko że fasolka jest o 2 tygodnie młodsza niż wskazuje termin ostatniej miesiączki. jak byłam na usg dwa tygodnie temu to pęcherzyk wskazywał 4 tydzień trzy dni a wczoraj maleństwo było takie jak w 6 tygodniu więc chyba dobrze rośnie? dostałam luteinę i leżę w tym szpitalu i się nudzę.
masakrycznie boli mnie głowa, zmierzyli mi ciśnienie a tu 80 na 50 szok jakiś!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry