reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Cale szczescie nie wymiotuje, ale mam okropne mdlosci kazdej nocy, kiedy tylko wstaje do toalety, dlatego pewnie ciagle sie nie moge wyspac, chociaz o pranie, sprzatanie i gotowanie nie musze sie martwic, moj maz radzi sobie ze wszystkim idealnie :)
 
reklama
Gina bo to tutaj sie daje, zaden lek nie jest zbadany pod kontem ciezarnych tzn zaden nie jest bezpieczny ja osobiscie bym tego nie brala ale daje sie np relanium w ciazy bo rozluznia miesnie wiele lekow ktore maja uboczne dzialanie co do ratowania to sie z toba nie zgodze bo ja mam u siebie w szpitalu early pregnancy unit I 50 bab ponizej 12 tyg na podtrzymaniu ale dziwie sie ze cie nie zostawili u mnie odrazu kieruja na oddzial bo mozna sie odwodnic szybko a to jest niebezpieczne a pewnie mialam te nagle wymioty tzn takie napadowe to nie sa zwykle nudnosci ale teraz juz jest lepiej nadal wymiotujesz??
Minaaa heheh zgadzam sie z toba w 100%:-)
 
Hihi minia ja tez uwazam ze ciąża to nie choroba ale wiesz moze za pierwszym razem to jest taka niewiadoma. Ja jak wszystko będzie dobrze mam zamiar dlugo pracowac sprzatac gotowac prac itd nie mozna sie rozleniwiac bo pozniej będzie szok jak sie pojawi maluch i tona obowiązków:) Jak sie dzis czujecie? Miniu wspolczuje choroby daj znac co lekarz powiedział.
 
A ja uwazam ze przy pierwszym dziecku to nalezy Ci sie lezec kiedy masz tylko ochote i niech facet w sporej czesci przejmuje domowe obowiazki bo pozniej jak urodzisz to wszystko bedzie na twojej glowie w nastepnej ciazy nie bedzie czasu na odpoczynek bo dziecku nie powiesz mamusia nie zrobi ci jesc bo jest w ciazy. To sa jedyne chwile kiedy legalnie mozesz leniuchowac bo masz do tego prawo :-)
 
Moze i masz rację ;) kiedy jak nie teraz ale wszystko w granicach rozsądku. Ja dzis leniu****e pogoda idealnie sprzyja ku temu :) ddtvn wlasnie mowili o cwiczeniach w ciąży
 
Ja w pt usg... Jak czekam.... ;-)
A dziś wpadłam na pomysł jak podpowiedziała moi doktorka żebym już sobie umowila to usg które trzeba zrobić między 11 a 14 tyg gdzie się mierzy ta kość itp wykrywa wady i udało mi sie umówić nan9 maja. Z terminami nie tak łatwo...
 
Ja w pierwszej ciąży wszystko robiłam w domu i do 8 miesiąca wnosiłam zakupy na 4 piętro. Ale czułam się dobrze i robiłam to bo miałam dużo czasu. A w razie potrzeby mogę na męża liczyć, potrafi zrobić w domu wszystko i teraz bardzo mi pomaga przy dziecku jak ucinam sobie drzemki np. wczoraj usmażył mu naleśniki.

Ostatnio piwo sobie otworzył i tak mi apetycznie pachniało, że szok:) A wcale zapach piwa mnie wcześniej nie kręcił.

My też czekamy do maja. Na szczęście nie palę a alkohol piłam tylko w domowym zaciszu z mężem.
 
reklama
Ja mam 8.04 wizyte z usg. Potem 24.04. (Wtedy chyba bedzie to prenatalne). Potem pewnie w polowie maja mnie dr zapisze... Wiec ja mam wizyty z usg co dwa tygodnie teraz. A od maja to juz pewnie co miesiac ;)
 
Do góry