reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Lotka nie przejmuj się ja mam tylko 2 dni wcześniej ale mi o dziwo szybko teraz czas mija napewno szybciej niz na początku kiedy poszłam na l4:):D
 
reklama
Ja mam jutro wizytę 16 czerwca położna 25 czerwca połówkowe i 1 lipca idę do giną i to na tyle pewnie jeszcze z dwie wizyty u położnej i 2 usg i cc
 
minia jakies 6 lat temu jak zaczynaly sie te wszystkie ubezpieczenia prywatne luxmedy medicovery i inne to bardzo latwo bylo umowic sie do specjalisty. Teraz, mimo ze nadal jest lepiej niz na NFZ to wcale nie jest dobrze, co rusz wprowadzaja jakies nowe zasady...
 
ja tez jutro wizyta :) a pozniej za miesiac ehh. A co do l4 to ja mam wizyty rozpisane do listopada i ginka tak wypisuje l4 by bylo do kolejnej wizyty a lux med to faktycznie ma ten regulamin:/
 
Dziewczyny ja z jednej strony cieszę się bo mimo że teraz jem o niebo więcej niż ostatnio to waga nadal spada.... Mam mega szybką przemianę materii boje się że za szybką i nie wiele dla dzidzi zostaję a kiedyś miałam z tym duży problem i dlatego przed ciążą było prawie 80 kg przy wzroście 170cm a teraz niecałe 68kg ale mimo to chciałabym żeby ta waga sie zatrzymała bo brzuszka nie mam prawie w ogóle chyba że się najem za dużo to wtedy hoho...:-)


Moja wizyta dopiero 11 czerwca a;e wtedy to już połówka mojej ciąży bądzie i może sie do wiem wreszcie co tam mi w brzuchu siedzi....

A co myślicie o dzwiganiu w ciąży czy uważacie że nie powinniśmy już nosić 10 kilowych bobasów na recach bo bardzo na mnie krzycza wszyscy a ja przeciez nie jestem chora!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hej. Nie było mnie tu trochę - dużo zmian w rodzinie, pogrzeb....do tego korzystałam z dziećmi z pogody. Wieczorem spróbuje poczytac choć pewnie mi to zajmie troche czasu :-)
Dzidziuś rośnie i miewa sie dobrze. Ja też lepiej siè czuje. Jem jak opętana ale na wadze - 2 kg.
Niestety pan doktor stwierdzil ze plec rozpozna jeśli dziecko dobrze się ułoży dopiero w 20 tyg.
( sprzèt w gabinecie kiepski nawet usg mi wciąz robia dopochwowo )
Wiec nie wiem jeszcze czy sprzedawać ubranka po synku i kupic dla dziewczynki czy nie. Nic poczekam troche jeszcze jest czas.
Pozdrawiam..
 
i jeszcze jedno pytanie do dziewczyn które miały USG robione koło 15 tygodnia czy u Was też waszemu maleństwu tak bardzo zeberka było widać taki mały szkieleciorek??? Bo ja się aż przestraszyłam i pomyślałam jaka wyrodna matka ze mnie... Gin niby na to że zdąży jeszcze przytyć ale tak źle mi z tym....
 
reklama
Do góry