reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

ja dzisiaj padam z nóg :( zrobiłam 2 prania dla dziecka i jeszcze jedno mi zostaje białe ale to już jutro bo nie mam gdzie suszyć. jutro poprasuję też to co będzie suche. lubię prasować i prasuję wszystko prócz bielizny i ręczników. najwięcej rzeczy oczywiście jest córki, aż się boję co to będzie od 2 dziewczynek :)

tu kilka dziewczyn nie lubi prasować więc mogę wam pomóc trochę :) bylebyście mi nie dawały męskich koszul bo tego nie lubię prasować :)
 
reklama
ja już sie nastawiłam na listopad, lubię ten miesiąc bo mam urodziny 20 listopada, i w październiku nie chce, tym bardziej ze 22 października ma moja mama, 31 października teściowa. Wiec trzymam kciuki za to, żeby jednak doczekać się mniej wiecej terminu. Chyba ze przenosze i akurat na swoje urodziny urodze (tez slabo:))

Mój mąż ma urodziny 26 listopada, a ja termin na 19, może uda się zrobić mu prezent urodzinowy, o ile Hania nie będzie chciała wcześniej wyjść :)
 
A u ciebie to nie bedzie ulozenie dziecka bo ja mam taki twardy jak kamien brzuch przez godzine np a jak zmieni pozycje to przechodzi i to podobne do skorczu ale jednak troche inne i wtedy troche boli bo ona chyba wtedy w poprE lezy. Mnie dziisja bardzo boli spojenie chyba przez ta zmiane pogody to bylo cieplo i slonecznie a dzisiaj leje i zimno a ja sie dzisiaj poplakalam bo boli przy kazdym ruchu ale nawet nic na bol nie moge. To sa chwile kiedy mam ochote rodzic juz i lapia mnie takie skorcze ale w krzyzu boli jak cholera ale za chwile puszcza to chyba z wilgoci juz mnie chyba reumatyzm lapie. Teraz po porodzie co zmiana pogody bede pokrzaczona jak stara baba hahahaha
 
Ckaudia mi przy chłopakach wysiadły kolana buty mi kazdy zakładał strzelały mi strasznie po porodzie przeszło i wczoraj wróciło z bólem łydek czekam az syn wróci ze szkoły to mi pomasuje i amolem bo sama nie sięgnę mi tez tak brzuch twardnieje bo mi sie Wypina plecami ale to nie skurcz jeszcze mnie boli strasznie jak pakuje główkę w kanał fika w tym brzuchu jogę ćwiczy
 
Osobiscie widuje matki na krotki rekawek a dzieci w wozkach czy na placu zabaw okutane w barchany.

U mojej córy w przedszkolu większość dzieci już przychodzi w kurtkach zimowych i obowiązkowo każdego dnia czapka.
A temperatura u nas to 15- 18 stopni więc naprawdę nieźle.
Najgorzej, że rano może jest chłodno ale potem jak dzieci idą do ogrodu to panie jej zakładają to samo w czym przyszły i te dzieciaczki grzeją się w tych czapkach.
Moja więc idzie w bluzie i rano troszkę jej zimo ale przynajmniej potem się nie upoci.
 
reklama
Do góry