reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja zamówiłam w sklepie miękki z Alles mama.W tym rozmiarze w necie są tylko ecry.jak sklep nie ściganie na czas a mają fajne ceny to zamowie na allegro.I w sumie to mi zostało.no i ogarnąć torby.ciągle wydaje mi sie ze mam jeszcze czas.wczoraj wróciłam pozno ze spotkania pozegnalnego koleżanki.to już moje ostatnie takie wyjście na dlluugoo :) choc przebakiwali jeszcze o jakims grillu firmowym ze szef organizuje hehe.dzis jestem nietomna bo syn w nocy jeszcze sie zesiusial.przynajmniej zapalił światło i sam się przebral i wtedy mnie obudził.
 
cześć mamuśki :-)
u nas piękne słonko na pomorzu więc dziś się wybierzemy na spacer po plaży :-) muszę oczyścić zatoki :-)
ja rogala nie kupuję. bo takie rzeczy lepiej kupować jak się już urodzi, bo część z nas może nie karmić a poza tym każda ma inną technikę.

my dziś wstaliśmy o 8 zjedliśmy śniadanko a teraz to się bawimy drewnianymi torami :-)
 
Cześć!

Ładne te kurki. Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje.
Ja miałam rogala od koleżanki i użyłam może dwa razy. Nie umiem z tego korzystać, dla mnie niepraktyczne, ja najbardziej lubiłam przytulić dziecko bez żadnych rożków, poduch i po prostu karmić. I na leżąco też dużo karmiłam.

Nie kupuję więc nic z takich rzeczy, choć kura jest śliczna :)

Dla dziecka mam wszystko. Pieluchy tetrowe, flanelowe i pampersy (3 małe paczki w tym jedne dada)
Już mam wszystko poprane, poprasowane i ułożone w komodzie.

Torba spakowana.
Brakuje mi tylko jakiś kapci (w razie w coś tam mam, ale chce nowe), szlafroka i stanika do karmienia.

Ja mam taki system, że pakuję torbę (dwa podkłady na łóżko, trochę wielgachnych podpasek, kilka pampersów, dwie koszulę itd) a na dowiezienie pakuję osobno reklamówkę w której mam kolejną porcję pampersów, podkładów i jeszcze jedną koszulę.
Trzecia reklamówka z rzeczami dla mnie i dla dziecka na wyjście.

W ten sposób nie muszę zabierać od razu wszystkiego a mąż będzie wiedział co i kiedy mi dowieźć.
I tak ledwo mieszczę się w tej torbie.
 
ja muszę mieć wszystko spakowane od razu. nie mam jeszcze do swojej torby klapek pod prysznic. a dziś jadę odebrać zamówione kosmetyki dla dzidzi i dla siebie :-)
ja to nawet muszę 3 torby spakować bo jedną dla siebie. jedną dla Stasia i jedną dla Jasia który musi iść do babci w tym czasie
 
reklama
Miniaa moj najstarszy ma Jan Stanisław chyba moje ulubione imiona :) tak mi sie kojarzy Stasiu z grzecznym dzieckiem :) ja mam rogala karmiłam dwójkę na raz z nakładkami hehehe ja już jestem gotowa dziś zaczynam kolejny tydz :) yupiiii
 
Do góry