reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Czyli wygląda na to, że każda z nas chciałaby troszkę wcześniej przytulić swojego maluszka :tak: Byle donosić do 37tc i już wszystko powinno być dobrze
 
reklama
jeśli o mnie chodzi nie ukrywam że albo chciałabym urodzić w połowie października ( a to trochę za wcześnie ) albo w terminie. ja idę spać bo jestem wykończona ale tak pozytywnie
 
Też bym chciała juz mieć synka przy sobie ale nie zależy mi by szybciej go urodzić z chęcią do nosiła bym go do 40 tyg a nie 38 . W końcu ciąża ma trwać 40 nie wiem po co robią cc dwa tyg przed terminem.
 
Finkemma moja koleżanka miała dwa razy planowane cięcie na 38 tydzień i za każdym razem dzień wcześniej odchodziły jej wody i zaczynał się poród. 40 tygodni jest bardzo umowne, w końcu każda z nas ma cykle różnej długości i nie koniecznie zapłodnienie następuje w 14 dniu cyklu :-) Ja tam uważam, że jak skończę 37tc to mała już będzie gotowa do wyjścia

Dzisiaj czeka mnie chyba cały dzień prasowania. Jak widzę tą stertę ubranek to mi słabo.

A tak apropos prasowania położna środowiskowa ostatnio na spotkaniu powiedziała nam, że dziecko w sterylnych warunkach powinno się utrzymywać nie dłużej niż do 3 miesiąca. Później musimy zacząć przyzwyczajać je do zarazków i prasować już wszystkiego nie trzeba. Dla mnie to pocieszające :-D
 
reklama
Ja prasowałam na raty, pół godziny i mialam dosc :p
Caly czas prasowac nie bede, jeszcze nie oszalalam :)

Dzisiaj jade na wymaz i posiew do poloznej i koniec z badaniami :)
 
Do góry