reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

No u mnie to ten czop to był cały wielkości jajka :) a konsystencji wykładnię takiej galaretki. Może macie rację że to jeszcze trochę...w sumie te skurcze to mam takie jak wcześniej, bolesne jak na miesiączkę.z jednej strony to juz bym chciała urodzić z drugiej to myślę ze będzie jej tam póki co lepiej w środku. No trzymajmy się dziewczyny do tego listopada, zwłaszcza te z terminem na drugą połowę listopada.

Kasia trzymamy kciuki za twojego synka! Daj znać jak będzie po wszystkim.
 
reklama
Kleopcia gratulację dla Ciebie i dla dziecka :-) oby się zdrowo i dobrze chowało.
ja dziś układałam tory kolejowe z synkiem więc zasuwam równo na kolanach. obejrzałam kilka filmików o szyciu i chyba będę próbować szyć dresik na wyjście ze szpitala dla Stasia. zobaczymy co z tego wyjdzie :-) może się uda :-)
 
Miniaa ja sie wzięłam za szycie ale mam taka koncentracje ze otulacz już prałam trzy razy koledze obiecałam firanki podwinać i sie chyba nie doczeka:)
 
Gratuluję kolejnym mamuską :) fajnie że jest nas coraz więcej:) Kasiu trzymam kciuki żeby z Kubusiem było wszystko ok.
Ja dziś byłam z moim maluchem na wizycie u okulisty i na szczęście wszystko jest ok ale samo badanie było masakryczne.
 
Hejka :) Na wstepie gratuluje nowym mamusia Kleopaci i Kasi i trzymam mocno kciuki za Kubusia :)
Ja wczoraj zaliczylam anestezjologa swistek do znieczulenia jest w razie gdybym sie zdecydowala, na usg wszystko w najlepszym porzadku mlody siedzi nisko waga ok 3-3,2 tez sie strasznie wiercil i ciezko bylo go zmierzyc ale gin mowi ze 3,3-3,5 powinien miec :)
Starszak zachwycony poogladal braciszka a potem chcial gabinet rozniesc :)
Czekam do 5go na nastepna wizyte a potem jesli nic sie nie bedzie dzialo to 11go mam sie zglosic do szpitala bo moj gin ma dyzur takze zobaczymy :)
Jak narazie skurcze mnie lapia ale po nospie i paracetamolu mija czopa nie widzialam zeby odchodzil wiec jeszcze raczej wszystko zakorkowane na amen :)
 
Kleopcia, gratulacje dla Was!!! :-)

Uff... caly dzien lekarski ale w koncu czas na maly relaks. Udalo sie zalatwic wszystko - i co wazne mam juz termin ciecia. O ile Hanula sie nie pospieszy to bedziemy ja witac na swiecie 9 listopada :-)
 
Ja nospy nie lykam, niech sie dzieje co sie ma dziac. Jak mam mocne skurcze ide pod prysznic i obserwuje czy jest lzej/lepiej.

Lece, korzystam poki moge. Ksiazka do spania jak smietana :D
 
reklama
dziewczyny a ja dostałam napadu szycia i uszyłam komplecik z podwójnej dzianiny dresowej grubej dla Stasia czapeczka + trójkącik i dla Jasia czapeczka +komin.

padam na pysk. pracowałam nad tym 4 godziny. plecy mnie bolą i ledwo widzę na oczy ale jestem z siebie mega dumna. może jutro wrzucę zdjęcia.

aaaaaaa i co najważniejsze to raczej mój Stasiu tego kompletu nie założy bo zrobiłam za małe w obwodzie . ale liczy się fakt że udało mi się to skroić i zszyć.

dobranoc
 
Do góry