reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Wnuczka Rzeszów całkiem spoko, polecam możecie jechać pociągiem a mąż was odbierze na miejscu :) ten sam czas przejazdu
 
My braliśmy mleko, kaszki i obiadki ze sobą. Tam ceny kosmiczne i ciężko dostać. Leki zawsze biorę - paracetamol musi być. Mała też nie lubi jeździć, jechaliśmy ok 4 godz. Zazwyczaj spała a jak zaczynała marudzić to robiliśmy postoje. Ale 20 km przed Rewalem już trzymałam ją na rękach.
 
Moja nawet jak jest śpiąca to krzyczy w samochodzie i dlatego nawet nie staram się na razie męża namówić męża na jakiś wyjazd myślę że w przyszłym roku mała będzie sama już biegać... przyzwyczaji się do jazdy samochodem i po jeździmy trochę po Polsce na początek ... a tymczasem mamy super miejsce nad rzeka gdzie możemy sobie popływać i poleżeć z mala na kocyku a wodę wręcz uwielbia.... wiadro wody do basenu godzinę na słońcu i mała może się kąpać....
 
ooooo jakoś sobie nie wyobrażam że mogłabym odpiąć dziecko z pasów i wziąć na kolana w jadącym aucie. mój Stasiu jak płacze w aucie to albo się zatrzymuje i go uspokajam albo jeśli uspokajanie nie działa to daję mu się wypłakać.
 
my już też byliśmy na wczasach i na weselu 150 km od domu, da się ogarnąć chociaż młody też specjalnie nie lubi jeźzić i podróż 1,5 godzinna przeciągnęła się do 3,5h. trochę to męczące, ale ja prowadzę samochód i nie mogę kierować kiedy dziecko mi płacze. a w sierpniu sama z nim jadę na kaszuby, bo mój dojedzie tylko na parę dni, i nie wiem właśnie jak będzie z drogą może odłączę poduszkę powietrzną i go dam na przód? i jeszcze z psem jadę więc będzie zabawnie :D
 
reklama
My wlasnie za 2 tyg wyjezdzamy do pl i zobaczymy jak to bedzie ... polecacie jskies zabawki na droge???
Ja okres jak nigey mam regularny co 30 dni...
Jaga ja woze malego na przednim siedzeniu i on lubi tylko wylaczylam poduszkę...


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry