reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

Moja kosmetyczka z cukrzycą, która miała jeszcze przed ciąża w ciąży przytyła dużo ponad 20kg... a ponoć diety przestrzegała. Także nie wiem jak to jest...
Ja codziennie jem prawie kilogram czereśni :D
Składa się na to wiele czynników w trakcie ciąży jak i to jak się funkcjonowało przed ale swoje przytyć chyba nawet trzeba.
Ja wiem że mięśnie potrzebują dużo energii .spalają że hoho (rzazbia ciało rowniez) także o nie staram się dbać i w gruncie jadam więcej badz czesciej bo porcje sa takie średnie hmm jak koleżanki z jakąś małą nadwaga i wiecznie na jakieś diecie. Tylko diecie

Damy radę .. ja się nawet zaczęłam cieszyć.. bo się zaokragle trochę hahaha.. a wiem że to przejściowy stan
 
Ostatnia edycja:
reklama
No niby przyrost Ok ale jak się widzi takie cyfry na wadze pierwszy raz w życiu to jest szok :) pewnie jak przekroczę 70 kilo to tez będę się martwić.

Poczytałam trochę grupy bliźniacze i laski tyły często po 20-30 kilo a większość po jakimś czasie ważyła mniej, wiec chyba dzieciaki dają w kość i jakoś leci. Dziś mam lepsze nastawienie i postanowiłam po prostu jeść mniej lodów :D i myśleć przedewszytskim o jakości jedzenia a nie kilogramach.
 
No niby przyrost Ok ale jak się widzi takie cyfry na wadze pierwszy raz w życiu to jest szok :) pewnie jak przekroczę 70 kilo to tez będę się martwić.

Poczytałam trochę grupy bliźniacze i laski tyły często po 20-30 kilo a większość po jakimś czasie ważyła mniej, wiec chyba dzieciaki dają w kość i jakoś leci. Dziś mam lepsze nastawienie i postanowiłam po prostu jeść mniej lodów :D i myśleć przedewszytskim o jakości jedzenia a nie kilogramach.

no i bardzo dobre podejscie..
czesto tez waga 20kg sklada sie z duzej czesci wody, ja tak mialam takze nie mialam w gruncie czego gubic po porodzie oO
 
No niby przyrost Ok ale jak się widzi takie cyfry na wadze pierwszy raz w życiu to jest szok :) pewnie jak przekroczę 70 kilo to tez będę się martwić.

Poczytałam trochę grupy bliźniacze i laski tyły często po 20-30 kilo a większość po jakimś czasie ważyła mniej, wiec chyba dzieciaki dają w kość i jakoś leci. Dziś mam lepsze nastawienie i postanowiłam po prostu jeść mniej lodów :D i myśleć przedewszytskim o jakości jedzenia a nie kilogramach.
Ja na początku jak się dowiedziałam ,że jestem w ciąży to trochę hamulce puściły [emoji21] opanowałam się jednak i teraz jem normalnie jak przed ciążą nie żałuję sobie jak mam na coś ochotę ale też staram się nie przesadzać i chodzę na basen mam nadzieję ,że to wystarczy [emoji16]
 
A ja zapomniałam wczoraj wstawić swój brzuszek, a przecież skończyłam 20tydzien [emoji33]i zaczęłam 21[emoji28]
IMG_0239.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0239.JPG
    IMG_0239.JPG
    181,2 KB · Wyświetleń: 426
reklama
Do góry