reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

Dziękujemy bardzo.
Daje sobie rade calkiem dobrze z dwójką, Lolo w ogole nie zazdrosny i baaardzo pomocny.Filipek bardzo spokojny na razie. Mam nadzieje, e kolki nas omina....Tylko jak to dziecię na piersi w nocy sie budzi na jedzonko pare razy i dzis w nocy częściej niz normalnie i ja lekko spiąca jestem...Ale dam rade. Paweł z nami w domu bo ma opieke na mnie. Potem jeszcze po nowym roku dwa tygodnie tacierzyńskiego będzie miał.
Anii a jak Ty sie czujesz????
 
reklama
ano...:-:)-:)-(. od czwartku jestem mamą Aniołka:-:)-:)-:)sad::sad:. wczoraj pożegnaliśmy synka. jest mi bardzo, bardzo źle.
 
Ostatnia edycja:
o kurcze..... zapalam swieczuszke dla aniołka.... [*]
kurcze ale dlaczego? w którym tyg byłas? :-( :-( :-( :-(
niewiem nawet co napisac mozna wiecej...
Trzymajcie sie dzielnie.... :****
 
Do góry