reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

Bazylia bo myślałam że sobie popróbujemy a tu wyszło za pierwszym razem.
Chciałam tak wykończyć mężusia przez te pare dni w owulacji a tu prosze jak się postarałam....:D
 
reklama
wow dziewczyny....plany dnia super, Kasiu zwlaszcza u Ciebie:tak:
Ibi....jeszcze przypomnisz sobie te słowa....i powiesz że chcialabyś żeby chociaż jedno jeszcze spało prawie cały dzień....
super że wam sie układa dziewczynki...powodzenia, oby tak dalej!!!
 
Dziękuję za słowa uznania. To jest plan idealny ;-) W rzeczywistości żeby zapełnić wolny czas Martynie muszę się nieźle nagimnastykować i niestety w dużej mierze kończy się na oglądaniu bajek :zawstydzona/y: Prawda też taka, że ona nalega na bajki, chociaż jak ja ją zabiorę do pokoju i zaproponuję rysowanie albo klocki to potrafi się ze mną bawić. Teraz na topi jest ciastolina - robimy pizze i makaron Ciastolina, zestaw PIZZA i MAKARON, zabawki (502591121) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kasia

U nas też się kończy bajkami i wtedy mogę nakarmić jedną bądz drugą.
Starsznie źle sie z tym czuje ale czasami naprawde nie ma wyjścia.
Jesli chcemy mieć 5 minut dla siebie telewizor jest wybawieniem!!!
Buziaki dla Mamuś!!!
 
Dziewczyny ja Was naprawde podziwiam;-)
Ibi a mąz ci nie pomaga?
Kasia ogarnieta jestes bardzo
A co do Tv jesli jest to w umiarze to chyba nie jest to tragedia
ja puki co chcialabym zobaczyc dwie kreseczki na tescie a tu nic i nic juz zaczynam tracic nadzieje.:-:)-:)-:)-:)-:)-(
Powodzenia dziewczyny
wychowujcie swoje maluchy
 
Megusku- wyglądasz fantastycznie:):-):tak::tak::tak:czy teraz dziewczynka bedzie dla Kubulka?czy brat- bo moze pisałas ale nie sledziłam dawno;-)
 
reklama
Do góry