reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny. Moze pomozecie:-) kolezanka miala robione usg w 23 tyg.i gin powiedzial ze wszystko ok, z tym ze w opisie badania dodal : rog tylny komory bocznej 7 mm. Naczytala sie rzeczy z neta i teraz panikuje. Czy ktoras z Was miala poszerzone te komory? Co prawda chyba u niej jest jeszcze w normie ale tylko jedna i martwi sie ze moze urosnac.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej i u nas małe malowanie pokoju dla dzieci... ale wczoraj wieczorem trochę przygotowaliśmy a teraz ja zainstalowalam się z małym u babci a mąż walczy...

Mama czwórki podziwiam... mi starczyło zabezpieczanie gniazdek wynoszenie zabawek i innych pierdolek i poszłam spać..

Karoszczurek trzymam za Was kciuki [emoji11]

Basienka gratki dla siostry i przyjaciolki[emoji2] da radę na pewno a później tak jak Joasia pisze będą się razem fajnie bawić [emoji2] u mnie będzie 22mies różnicy a miało być 18 no ale wyszło jak wyszło... na wczoraj miałam termin...
A co to "kosniakowe"?

Keejti &&&&

Agulek niestety nie pomogę... oby było dobrze...

Edit.

Naszła mnie zgaga i parze a tu taki artykuł pokazał mi się na Fb[emoji1]

Link do: Zgaga w ciąży – jak sobie z nią radzić? / Porady matek Canpolu / Strona główna - Canpol babies
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny

My z moim Kuba szukamy od soboty auta 7 osobowego z gazem i tragedia poprostu chyba będziemy jeszcze zbierać pieniądze :( ale szkoda mi wydać nie wiadomo ile a za trochę może się okazać że jakiś niewypał z zakupem ...

Kosiniakowe to 1000 zł przez pierwszy rok życia dziecka coś ala zasiłek macierzyński gdy matka nie otrzyma zasiłku z ZUS , naprzyklad uczy się bądź jest zarejestrowana w urzędzie pracy ....
wiem tyle ze moja siostra nie dostała bo kolidowalo z opieką na chore dziecko , do opieki nad dzieckiem musiała się wyrejestrowac z urzędu pracy , a przy Kosiniakowe jest wymagane zaświadczenie z up
 
Hej, hej :-)
Kejtii-Ty juz prwnie po wizycie. Daj znac jak poszlo.

Linka-wspolczuje wybierania samochodu...my tez sie za czyms w kombi rozgladamy, ale nie ma nic ciekawego...

Ja dzisiaj porozkladalam ubranka rozmiarami. Jutro umowilam sie jeszcze z jedna mamuska i tak mysle ze albo jutro albo we srode bede prac.
Dzisiaj wizyta o 17.15. Nie chce mi sie isc. Maly sie rusza, a to mnie niesamowicie uspokaja...mam maly stresik ale nie jest najgorzej. Jeszcze musze sie do porzadku doprowadzic tam na dole. To dopiero bedzie wyzwanie ;-)
 
Princeseczka trzymam kciuki za wizytę, w którym jesteś tyg.? My też myślimy aby sprzedać nasze 2 trzydrzwiowe i kupić jedno większe kombi ale nie jest łatwo coś znaleźć.
 
Magdalena- u nas dzisiaj 24+5 dni, czyli koncowka 25 tygodnia. Ale moje samopoczucie daje wiele do zyczenia dzisiaj :-/ w glowie mi sie strasznie kreci az mi niedobrze :-( W nocy znowu skurcz lydek i dodatkowo ucisk na pecherz powodujacy dyskomfort podczas wizyty w wc :-/ no to sobie ponarzekalam :-D
 
Dziewczyny z autami to nie jest takie hop siup my szukaliśmy prawie kwartał tak mega intensywnie ... Zanim znaleźliśmy .

Alw
Mam dzis lenia i głowa mnie cos boli... Młody zasnął to moze ide tez sie położyć .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Uff w końcu mogę usiąść.
U mnie super wada co prawda się pogorszyła ale jeszcze czekam ze zmianą szkieł bo może się jeszcze pogorszyć ale za to jaka poprawa z resztą ciśnienie książkowe siatkówka też wszystkie badania super. Na razie wszystko na dobrej drodze do sn. Zadecyduje badanie dna oka w październiku no i stan blizny.

Agulek u mojego Julka był poszerzony, zaraz pogrzebie w papierach to powiem na jakim etapie, ale nic nie robilismy i się unormowalo to nic groznego

Dziewczyny pochwalcie się po malowaniu :)

Ja też właśnie wstawiam ostatnia pralkę ciuszków i już będę mogła sobie spisać czego brak
 
Do góry