reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mamo czwórki współczuję remontu to jeszcze przede mną. Na szczęście tak nagadalam mężowi że do tego potrzebny jest fachowiec że wyszło tak jakby sam to wymslil [emoji23] niech sobie żyje w tej świadomości. Stwierdziłam że wolę już komuś zapłacić za malowanie i szpachlowanie ścian gdzie zrobi to Max w tydzień a mój mąż pewnie ze 3 tygodnie by na to zmarnował. A mam 3 pomieszczenia do odmalowania i chcemy jeszcze drzwi wejściowe wymienić.

Ciasta super,ale ja nie piekę bo później sama zjadamy całe. Mój mąż mało ciastowy zje kawałek albo i nie. Jeszcze jak do praacy chodziłam to mogłam zanieść a teraz to jak mam chcice to kupuję jedno w cukierni [emoji6]

Jutro jedziemy na chrzciny. Tylko że to małe wesele będzie z tego co usłyszałam ile ma być osób.

A w poniedziałek nad ranem jedziemy nad morze do Łeby decyzja zapadła. Oczywiście mam jakieś obawy ale co tam badanie w porządku lekarz pozwala. A jak ma się coś dziać to się i tak wydarzy (oby nie)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja miałam siedzieć w domu i pojechaliśmy na zamek pozwiedzać chłopcy zadowoleni najbardziej z drewnianych mieczy hihi jak żeśmy wracali stwierdzili ze muszą jeszcze mieć prawdziwe konie ha ha później do znajomych pojechaliśmy na kawę , w domu mieszkają ogrodzonym wiec odpoczelam jak biegali po podwórku za barankiem , biednę zwierzątko ... żeśmy się z moim umiali ze nieźle musiał się opic mąż anetki ze kupił barana bo nawet jednej kury nie mają ...

Mój pierworodny ma się dobrze i po ostatniej sytuacji telefon ciągle włączony ;)
 
Mamo czwórki nie przemeczaj się. Chociaż mówi to ta co sama poskrecala duży stół z miliona elementów :p ale ja zawzieta jestem. No i przyznam się że malowalam.
Współczuję że mężowie tak się ociagaja, nikt nie lubi w rozgrzebanym siedzieć, mój na szczęście jak się weźmie to zrobi.

Emalka a to takie z muzyką? Aż takie duże? :) u nas już temat chrzcin na tapecie, mama na początku oponowala że jak się nie urodziła to po co planować ale co ja będę miała np miesiąc czasu po porodzie na ogarnięcie wszystkiego to wolę wcześniej przemyśleć. No i nie wiem czy u nas nie będzie DJ. ;p

Linka fajnie że aktywny dzień. Ja w sumie na tyłku przesiedzialam, jutro może chociaż do siostry podjadę no i ciasto na jutro odlozylam bo w poniedziałek mam ciocie na kawę a we wtorek kuzynke ta w ciąży to będzie o czym pogadać ;)
 
Hej lasecki:):) ja odpoczywam... Sprzątając i piorąc rzeczy Łukaszka :) czyli próbuje nadrobić półroczne zaległości w prowadzeniu domu:D daje sobie na to ok 2 tygodnie bo wszystkiego na raz nie ogarnę.. A jeszcE gościa mamy...

Mama4 jesteś super babka :D taki power ze byśmy sie chyba dogadały w realu :D

Laseczki uważajcie na swoje szyjki!! I glaski dla brzuszków :):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Karosznurek na 6.01 :p

Mój właśnie do pracy poleciał i ja znów sama z Julkiem szara codzienność, dzisiaj chociaż niedziela chce pranie porobić posprzątać trochę i ciasto czekoladowe w planie :)
 
My dziś jedziemy odpoczac :-) dla mnie lezak na świeżym powietrzu A dla męża zimne piwo przy grillu :-) odezwę się do was po koło środy :-*
 
Podziwiam Was dziewczyny z tymi remontami w ciąży. Ja wiem, że czasami nie ma wyjścia i trzeba...ja po ost remoncie łazienki ( mimo tego że robili je fachowcy) mam dość na długo.. Sprzątania było na 2 tyg!! Co posprzątałam - to się kurzyło. Teraz nie mam na to siły. Wczoraj byłam na mega długim spacerze ...i czułam się jak po wojnie :p
KArosznurek, hihih co za babsko :)
Mama 4 - ja też mam tendecje... że jak widzę ze coś stoi nie ruszone ,a już dawno mąż powinnien zrobić- robie niesety sama..i szlag mnie trafia ;)

Moja sister test zrobiła - ciąża
moja przyjaciłka test- ciążą - ta druga niesety troche się martwi bo mam 5 miesieczne dziecko w domku .. i niesety wogle nie była przygotowana...
 
Basienkaaa może na początku będzie jej ciężko, ale już około drugich urodzin zobaczy jak sie fajnie razem bawią.
U mnie będzie różnicy 2 lata i 9 miesiecy. Chciałam mniej, ale nie wyszło.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
własnie jej to tłumacze :))
kochane, powiedzcie mi czy ktoraś z Was ma kogoś znajomego/ kogoś z rodziny kto dostaje te kośniakowe? Mam kilka pytań , może któraś z Was jest w temacie? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry