reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Witam się z rana! U nas dzisiaj deszcz i w końcu przyjemnie chłodniej. Moja Malutka wczoraj tak się rozpychała że aż mnie skóra piekła, cudowne uczucie :)
Dziewczyny trzymam kciuki, żeby wasze Maleństwa posiedział w brzuszku jak najdłużej, oszczędzajcie się ile się da.
Miłej soboty życzę!
 
reklama
Cześć :) karosznurek trzymam kciuki żeby dzidzia jeszcze poczekala

Mamusia znam to uczucie ostatnio coraz częściej tak:)

Weekend się zaczyna i pewnie pusto tu będzie a ja dziś znowu od 14 sama z J. Nie znoszę tego, nawet na spacer nie chce mi się wychodzić
 
My się zaraz zbieramy do tego fizjoterapeuty.
Ale nie martw się Kejti raczej cały dzień będę zalegac to będę poczytywac :)

Karola tobie też życzę by dzidzia jeszcze poczekalnia :)
 
Karosznurek oby dzidzia siedziała jak najdłużej ...
keejti ja dziś tez nie mam nic do roboty wiec co trochę będę tu zaglądać , niewiele jakim cudem wczoraj wysprzatalm mieszkanie wiec luzik chyba ze dzieciaki poniesie i wszystko do poprawki będzie ..

Dziś jakiś leniwy dzień jeszcze mi mój ulubiony kubek do kawy pękł :(
 
Karosznurek na pewno lekarze postarają się o wyciszenie skurczy. Dobrze, że zaregowane jest na czas i szyjka tez nie taka zła. Te kilka mm to może być błą pomiarowy. Najważniejsze ze przy regularnych skurczach sie nie skraca. Ja w ciąży z Zu miałam skurcze co 2 minuty, których prawie nie czułam, tylko wyszły na ktg. Na szczęście też nie ruszyły szyjki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja

Dziewczyny oby Wasze maluszki siedziały w brzuszkowych domkach jak najdłużej

Ivi wczoraj pominęłam ale pamiętam ogromne gratulacje w końcu możesz odetchnąć :)

Iza jak tam dzisiaj?

Linka też nie lubię jak moje ulubione rzeczy się niszczą :/ a jak tam dziś Twój zuch?

Keejti znam to ja całymi dniami siedze sama bo mój tak robi :/ tyle dobrze ze prawko mam auto jest to mogę gdzieś wyskoczyć do kogoś na kawkę

Mnie normalnie od paru dni budzi pies po 10 :D skurczybyk też ma dobre spanie ze tyle śpi ;) u mnie dziś pochmurno i lenia mam ale dobrze bo obiadu dziś nie gotuje, wczoraj zrobiłam sałatkę jarzynowa a mój mówił że o 17 pojedziemy na prazone więc nie widzę sensu. Muszę się ino zmotywować do umycia podług i ogarnięcia łazienki ;)
A mój malutki już tak szaleje ze aż radość :) wieczorem zawsze jak się poloze i czasem przez dzień też czuję :) ostatnio nawet mój poczuł jak rękę położył i jak brzuch odsłonie to widać jak się podnosi

Miłego weekendu dziewczynki :)
 
Ona sobie tam leży jak w hotelu mówię wam :p

A poważnie gdzie jest mama4?

Gaga ja też no wczoraj akurat pojechałam do ciotki no ale tak samej to samej a tak się z Julkiem muszę zebrać

No dobra może z tego lenistwa zrobilabym ciasto. Jakies podpowiedzi? Dobre i najlepiej szybkie
 
Ostatnia edycja:
Iza jak humor jest to super :)

Keejti wpisz sobie w Google swiatciast murzynek z jabłkami i czekoladą ja ostatnio piekłam i mi bardzo smakował a nawet zamiast tej czekolady posypałam cukrem pudrem wkleilabym linka ale na tel nie umiem :/ aa i w dodatku szybkie i proste
 
reklama
I cisza :) właśnie coś czekoladowego mi się chce ale nie lubię połączenia czekolady i jabłek :d o mlecznej kanapce myślę ale nie robiłam nigdy więc nie wiem co by mi wyszlo:p
 
Do góry