reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Iza w tym szpitalu to chyba już całkowicie każdy swoje robi ;/ a o takim przypadku dziecka nie słyszałam

Ivi gratulacje tytułu!

Aob tym leczo to i ja bym się skusiła...aj narobiłaś smaka. U mnie dzisiaj barszczyk- miał wyjść mały garnczek a wyszedł gar...haha

A to wątek zamknięty jednak funkcjonuje?? Bo ja już sama nie wiem...w propozycjach byłam uwzględniona a jednak cisza...
 
reklama
Linka masz mega mądrego synka :D nie zginie w tłumie :-D coś musiałam źle przeczytać :) fajnie że tak sobie radzi :-) wydaje mi się ze jakby było coś nie tak to by powiedział bo wygląda na rozsądnego chłopca :)
 
K8sad proszę Cię zebys edytowala swoje wiadomości a nie pisała jeden post pod drugim bo robi się bałagan [emoji6]

To samo tyczy się także oczywiście pozostałych dziewczyn i mnie [emoji57]

Miłego wieczoru ja Idę spać..[emoji42]
 
reklama
Ja tez Was caly czas czytam... kurcze tylko doba za krótka jest... u mojego małego wszystko ok tylko kurczę szyjka mi się skraca i muszę brac luteine :-( . W ciągu tygodnia skrocila mi sie z 3,5 do 3,1.... mam nadzieję ze sie zatrzyma. Trochę zaczęłam sie oszczędzać ale to nie takie łatwe przy malym dziecku. Karosznurek mam nadzieję ze maly jednak jeszcze doceni wygodę w brzuszku mamusi i zostanie tam parę tygodni :-)
 
Do góry