reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Gratki dla rozpakowanych

Iza - faktycznie trochę to dziwne żeby 15 min. przed jedzeniem to podawać . Bez sensu- dziecko ma płakać 15 min w oczekiwaniu na jedzenie, a Ty chodzić na rzęsach po nieprzespanych nocach?... Wg mnie to nie do zrealizowania.
Dużo rozsądniejsze wydaje się podejście doktor Keejti. Skonsultuj może to jeszcze np. z położną.
Ps. Synek pięknie przybrał na wadze.
 
reklama
Hej hej ja dziś troszkę więcej posprzatalam i pogotowalam ale o dziwo dobrze się czuje...
Ale młody zaraz mne fizycznie wykończy bo dziś dla odmiany znów mama i mama...

Jestem w 40 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 05.11
 
Dziewczyny gratulacje !!!! Jak było ? Dajcie zdjęcia maluszków .
Ale nas juz mało zostało :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Emalka to teraz slucham kiedy mnie wykreslisz z tej listy?:d
Maz sie nie spieszy zeby mi pomoc mala wyganiac ;(
Ale bede działać. Jutro podlogi na kolanach. Sobota i niedziela mam szkole . od poniedzialku nie wiem moze bede o schodach biegac. A i tak z moim szczesciem skończy sie cc

Hehehe doktor ze mnie zaden niestety ale przerabialam z Julkiem te specyfiki:)


Jestem w 38. tygodniu ciąży <3
 
Sprostowanie.. nie 15 , z czyms innym mi się pomyliło .. przy tym czekać ale mniej ,7 min..ale to i tak za dużo na tego bobka mojego :o

[emoji175][emoji7]synek już jest z nami [emoji7][emoji175]
 
Kejti jak już urodzisz to Cię wykreśle[emoji6] sama napisałaś że maks 14do szpitala to tak jak ja na 15. Poza tym Ty brzuch masz malutki to musi jeszcze trochę podrosnac [emoji12]
Basienkaa jest już chyba po terminie.
Aob termin ma na sobotę
Pterusinska też na dniach coś kojarzę.
Także cierpliwości kochana jakby to powiedzieć szansę już miałaś [emoji6] teraz musisz troszkę poczekać. Pierwsza pewna w kolejce jest mama4 na 7listopada.
Listopad się dopiero zaczął a jak tak dalej pójdzie to do 20 wszystkie się rozpakujemy [emoji5]

Jestem w trakcie 38 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji166][emoji258]
 
Emalka ale jak Ty pamietasz ktora kiedy:p
Ja bym chciała juz bo ostatnio bardzo mi ciezko miednica cala boli i tylko narzekam

Jestem w 38. tygodniu ciąży <3
 
hej hej :) ja miałam super dzień dziś ;) kapusta nastawiona:p 5 sporych główke + siatka marchewki, dzieciaki miały frajdę nogami ubijając :D Starszaki dziś były na basenie, najmłodsza się cieszyła spokojem a ja nawet dałam radę usiąść (!!!!) i w spokoju (!!!!) kawę zbożową wypić ;) Mały jest absolutnie genialny, je i śpi. No i kupki robi ;)

Ja już się nie mogę doczekać kolejnych bobasków :)
 
Gratuluje MArtini, diabliczce i katjuszce. KUrcze jak Wy to dziewuszki robicie :D Może macie jakies sprawdzone sposoby.. No bo co tu robić... jak wydaje Ci się że to już........ a jednak po godzinie przechodzi :|
Emalka termin mam na jutro !!!!

A tak mi gienek obiecywał że będzie wczesniej ......

dziewczyny ktore juz sa po.... Przypomnijciemi proszę czy u każdej z Was akcja rozpoczynała sie w nocy/ nad ranem??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ivi alez Ty masz energii! [emoji2] Zazdroszcze [emoji6] i grzecznego bobo też [emoji2]

Netta jednym słowem gdyby Twoja szyjka lepiej współpracowała to chyba byś w domu urodziła [emoji2] życzę sobie też takiego porodu a najbardziej braku napięcia/pekniecia [emoji6]

Basienka też chciałabym poznać tajne sposoby dziewczyn na szybki poród[emoji6]
Pierwszy porod zaczął mi się w nocy[emoji6]

Idę spać... dobrej nocki[emoji2]

Jestem w 40 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 05.11
 
Do góry