reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Priinceseczka to bylo cos widac na usg?

U nas wychodzi 5 listopada :D tzn taka mam nadzieję, bo test wyszedl 5 dni przed terminem @ :p

Mi 3 dni przed @. Własnie dzisiaj mam termin @ :sorry: W czwartek z drugiego siusiu wyszedł test nawet mocny, w piątek z pierwszego siusiu ledwo widoczny, więc zrobiłam bete ... ta z piątku to 400,91 :)
 
reklama
Ja test robilam we wtorek wyszla druga kreska blado rozowa pojechalam na bete i jak wrocilam zrobilam drugi test z innej firmy-kreski wyszly mocno czerwone.
 
Strasznie tu u Nas smutno i pusto ... można Nas na palcach jednej ręki policzyć :hmm: nawet na imprezę Nas za mało :D przy siorbacie ...
 
Nessi spokojnie jeszcze nie wszystkie wiedza ze listopad to ich miesiac:-D
Moj gin.byl zdziwiony ze tak szybko przyszlam z nowina o ciazy bo ostatnia miesiaczka byla 27 stycznia a u niego pojawilam sie 25 lutego :-D
 
Mnie dzisiaj w nocy znow pobolewal brzuch ale systematycznie biore luteine. Ech wczorfj caly dzien na nogach i to chyba dlatego
 
reklama
A ja strasznie żrę dosłownie .boli mnie żołądek z przejedzenia, wzdęcia, gazy ...
 
Do góry