reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Nessi dzięki.
Tak wiem żeby się nie stresować, dobranoc Gina poszłam nie do mojego, do pierwszego lepszego aby przepisał mi luteine i niestety namówić mnie na usg a ja nie chciałam bo wiedziałam że na tym etapie nic widać nie będzie.
No nic pozostaje czekać z jednej strony już się czwartki doczekać nie mogę a z drugiej chce aby czas pomału mijał aby dzidziuś tam rozkwitl sobie.
Dziś słaba jestem, ale to chyba dobrze w każdej ciąży źle się czułam, w tej póki co nie, no ale każda ciąża inna, @ brak więc liczę że jest ok.

A Ty jak się czujesz?

Ja mam strasznie wilczy apetyt. O ciązy dowiedziałam się przypadkiem 3 dni przed terminem @ nie miałam absolutnie żadnych objawów wskazujących ciążę, dlatego też 4 dni przed @ dzwigałam z mężem meble. 3 dni przed @ dostałam plamienia ... myslałam, że to @ wcześniej przyszła, ale następnego dnia tylko dużo śluzu było ... dało mi to wtedy do myślenia ... zrobiłam test i pozytyw wyszedł. Czuję się w miarę ok, mam tylko wilczy apetyt, mdli mnie na słodkie, moim przyjacielem jest teraz ogórek :) który się właśnie skończył, a zastępowany jest chwilowo szczypiorem ..częściej robię siku, od dzisiaj piersi ''urosły'' strasznie bolą i senność ... no ale jak ciągle wcinam to nic dziwnego, że spac mi się chce :) U mnie dzisiaj 5 tydzień idzie wedle obliczeń, ale zobaczymy co ginka powie.
Pierwszą ciążę miałam na podtrzymaniu, z powodu plamień, syn urodzony przez CC z powodu zagrażającej zamartwicy. Mam nadzieję, że ta ciąża będzie nudna i spokojna :)
 
Animka dzięki ;-)

Nessi no mam nadzieje ze dla każdej z nas te ciąże będą nuuudne ;-).

Jeśli mnie się w czwartek potwierdzi na koniec października to i tak chciałabym tu z wami zostać ;-)
 
To moja gromadka ;-)
 

Załączniki

  • 1456654282400.jpg
    1456654282400.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 247
Nessi dzięki

Co tu tak pusto?
Ja cały dzień u koleżanki, dzieci wybawione, ja wybyczona ;-), m wypral łóżeczko Lili, ale jeszcze dziś śpi ze mną bo mokre ;-). Dzieci śpią ja też odpoczywam, aha dziś u koleżanki zaliczyłam pierwsze czułości z WC i normalnie się cieszę ;-)

Piszcie co u was?

Dobranoc
 
Witaj Dorota :) fajnie ze zrobił sie większy ruch :)

My dzis w drodze wracaliśmy od teścia :)

Dorota niezła gromadka ja zawsze podziwiam mamę 3dziexi a Ty teraz 4 w drodze szacuneczek :)

Nessi bedzie nudna i spokojna wszystkie nasze ciaze takie bedą :)

Animka nie chce Ci nic mowić
Ale bedzie druha dziewucha :) mnie przy Nikosiu odrzucało od mięsa całkowicie .

Nessi o tak takie kwaśne ogórki to jest to :) tez wypadłam teściowi cały słoik i wytargalam kolejny do domu :) a roni je tak kwaśne ze az sie trzęsłam dzis od nich Haha :)


Spoko dziewczyny na tez po 30 w tym roku 32 skończę :) drugi bobas sie urodzi albo bobaska :) jeden Aniołek w niebie ale wrocil do mnie po roku bo dokładnie rok po poronieniu urodził sie mój cudowny synuś :) jestem z Animka na wrześniowych 2014 , i z Ann i Joani ktore teraz sa na październikowych :) mój termin om 25 styczeń , szczerze nawet nie wiem który to tydzień w ciazy z Nikosiem wiedziałam wszystko :)

Ja tez jeszcze o tak wczesnej ciazy nie wiedziałam i po raz trzeci potwierdziło sie h mnie test sikany w dniu @ negatywny , ale robiłam wczesniej betę zeby wiedzieć czy odstawiać dupka:)

Fajnie ze nas co raz więcej bedzie :)
 
Witam sie! Dzisiaj zrobiłam test i pokazały się dwie kreski, jedna bladziutka ale jest :yes: jutro potestuje jeszcze raz i dam znać. Z kalkulatorów wynika ze 2 listopad. Ostatni miesiaczka 27 stycznia ale ja mam cykle 30-32 dniowe wiec u mnie to chyba bardzo wczesna ciaza. Kluje mnie lewy jajnik mam nadzieje ze będzie wzzystko ok. W pierwszej ciąży tez tak miałam. Synek ma 4 latka. :biggrin2: do lekarza się jeszcze nie wybieram bo myślę że to nie ma sensu jeszcze .
 
reklama
Katerineczka witaj, testuj i chwal się. Ja ogólnie też długie cykle 33-34 dni. Fakt do lekarza za jakieś 2 tygodnie, ja gdyby nie te tabletki luteina to bym do Gina nie szła wcześniej a taka prawdziwa wizyta u mnie będzie dokładnie 2 tygodnie od pierwszego testu gdzie był lekki zaryz drugiej kreski.

Emka dziękuję za przyjęcie. Masz syna Nikodema? Kiedyś to imię bardzo mi się podobało i nadal podoba, wczoraj koleżanka podpowiedziala nam imię które i mnie i m się podoba AMADEUSZ ;-)

Ja piszę w czerwcach 2014 to nasze dzieci podobne wiekowo ;-)

Animka Ty masz syna czy córkę?

Karmicie dziewczyny piersią? Bo ja karmie raz na 24 h, na początku jak się dowiedziałam to karmilam jeszcze cały czas, od tygodnia karmie 1 raz na dobę ;-)

Kurcze coś spać nie mogę wrrr
 
Do góry