reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ah Lilith z mieszkania tak,bo w końcu sami,na swoim, spokój.
Ale od soboty nie usiadlam nawet na chwilę i mam już dosyć... Chcę wyłożyć kopyta na cały dzien.
Idę się oglądać bo dziś dzień w lesie czy czasem kleszcza gdzieś nie mam. Włosy też powinnam sprawdzić ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Głowę tak. Ja się boję i bałam tego.. A pamiętam kiedyś za dzieciaka co to był za koszmar iść si,u w krzaki..juz w oczach miałam kleszcze w tamtych miejscach..
To może zaplanuj sobie dzień leniwca? Jak jutro nie możesz to na czwartek i juz? Nawet obiad prosty, szybki czy z knajpki.
Twój Ci coś pomaga czy sama wszystko ogarniasz?
 
Mama4 nie pomogę, my ostatnio tez zmienialiśmy w salonie w czerwcu 2014 kupowaliśmy i ponad rok dałam radę patrzeć i użytkować dziadostwo a teraz mamy moja stara kanapę jeszcze jaka miałam w wawie uwaga ponad 6-7 lat temu , z takiego Ala zamszu nie znam sie na tym jest cudowna jak skóra ścierasz mokra gąbeczka i wszystko schodzi a dodam ze kupiłam ja na all do wynajmowanego mieszkania , wiec sie jakoś nie spuszczalam nad jej wyborem takie elementy składane w dowolny sposób i mozna złożyć do spania i z pojemnikiem na pościel mega duża i pamietam ze majątku za nia nje dawałam a przęszla moje warszawskie życie , kilka lat u moich rodziców i juz ok 6 mcy przy dziecku jedzenie picie biedę wszystko na klacie - jakiś matrix czy jakoś tak to nazywało .

Oj ale bym zjadla teraz takiego ulicznego burgera ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Lilith ja siku cały dzień tam nie poszłam dopiero w domu.. Nie bardzo wiem jak mam sobie tą głowę sprawdzić..
A co do mojego pozmywa czasami, pozamiata i to tyle. Sam z siebie średnio,wszystko muszę mu mówić..

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Emka to Ty mówisz chyba o czymś podobnym co ja z Pl sprowadzalam. Tez można było układać, pojemnik był na pościel, proste, zwykle ale wygodne i funkcjonalne. Tanie przede wszystkim. Tu pl meble się świetnie sprzedają zresztą. Materiał można było sobie wybrać, taki zamsz tez hyl ale sie bałam, że się wytrze haha. Braliśmy z jakiegoś grubego plecionego materiału.

Milagros nie ważne, zemusisz mówić. Liczy się, że robi. Okazuj mu to, że to doceniasz bo będzie widział, że to ważne dla Ciebie a im to tak trzeba.. Jak małym dzieciom.
On nie może zerknąć??
No teraz jeszcze większy strach przy tej pladze.. Balabym się iść gdzieś gdzie nie ma czystego WC.. To była moja zmora poprzedniej ciazy..ciagle musiałam po WC jeździć..

Późno juz a mi się marzy kalafiorowa, gotowa i z powodu KFC nietknieta..
 
Mila ja mojemu tez musze mowic , sam od siebie to tylko jak nie chce zeby przyszła pani ktora nam czasem pomaga to mowi a przełóż ja a ja Ci posprzątam łazienkę :) ale jak lecimy z reszta to musze go juz pytać xzy bierze odkurzanie czy mycie podłóg najlepiej dać wybór :) i docenianie tzw śledziki o ktorych mowi Grzegorz kordek w spektaklu jak rozmawiać z chłopem jełopem polecam jesli ktos nie widział kiedyś był dostępny na necie ale warto tez sie wybrać organizuje w rożnych częściach polski i to i dla par rożne takie warsztaty śmiechu jest sporo i człowiek sie uczy dużo , dla nas np te śledziki ze facet jest jak foka za każdy wyczyn musi byc nagroda , a dla facetów , ze my kobiety jestesmy jak fale i albo facet nauczy sie po nich serfować alno znajdzie sie ktos inny kto to zrobi :)

Lili mega proste :) a swoją droga materiał w pierwszych miesiącach przyjął nawet czerwone wino rozlane przez mojego małża :)

Swoją droga dziewczyny jak wszędzie to wszędzie , szukam klientów zainteresowanych coachingiem, trochę nie na temat ,ale moze któraś z Was byłaby chetna popracować nad sobą , swoim rozwojem , ze względu na ciaze musze przyspieszyć swoj proces akredytacji ICF na poziomie acc , stad pytanie rownież tu na forum czy ktos jest chętny / jesli tak zapraszam na priv zeby tu niezaśmiecac :) odległość
Nie ma znaczenia bo pracuje tez przez telefon i skype :)
A i specjalizuje sie w lifecoachingu, coachingu kariery i work Life balance :) no i tyle autoreklamy :)

A teraz ja i moja kruszynka idziemy spać bo wszyscy w moim domu juz chrapią :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Jeszcze ja na koniec :)

Dxien całkiem spoko chociaż powitałam go wymiotami i mdlosciami tak z grubsza do 16 później było całkiem fajnie pojechaliśmy do Gdyni, nasz mały wciągnął sam cala pizze. Az się boję czy nie za dużo i nie odchoruje tego. Potem byliśmy na lodach i ja oczywiście najwięcej zjadłam. Hehe ale były pyszne u was też są takie naturalne nakładane łyżka? Czekoladowe smakowały jak suflet czekoladowy to co w środku jest. Pozniej jeszcze w kościele byliśmy.dzień zaliczam do bardzo udanych chociaż juz teraz znowu mdłości. Czyli jednym słówem jeszcze nie przeszlo mimo 2 trymestru.

Ja juz tez cxuje Dzidzie :) bardzo delikatnie ale jest pewna że to to. Podobnie jak mój pierwszy synuś uaktywnia się jak się kładę do łóżkai kładę się na boczek lewy, czy a go tym denerwuje bo zawsze się odezwie hihi. Leciutko jeszcze ale już bardzo mnie to uspokaja. Mam dzięki temu dużo lepszy nastrój. Spojrzałam w książeczkę ciąży i termin porodu mam wpisany na 2 listopada. Dxien zaduszny omg. Ale pewnie i tak urodzenia w październiku przez cc.

Mama czworki dobrze ze trafiłaś na taką W porządku lekarze i dobrze że tej amnio nie robisz to jednak zawsze jakieś ryzyko choć minimalne.

Co do łóżka. To dla mnie ciężki temat bo ja strasznie wrażliwa jestrm pod tym względem. I tak naprawdę polecam tylko i wyłącznie łóżka z materacem bo to jest prawdziwa wygoda. Ale ee z braku miejsca u nas bo latem zrobiliśmy pokój małemu przenieśliśmy się do salonu czyli tak jak u was jak dobrze zrozumiałam. Na narożniku rozkładanym z agaty nie dało się spać. Po przesiadce z normalnego łóżka to było jak zmienić mercedesa na traktor. Wypatrzylam wiec w ikea taki rozkładany materac do którego kupuje się pokrowiec. Tylko nie rozkłada to się tak standardowo jak wersalka tylko tym krótszym bokiem tak jakby zwija się ten materac. Po złożeniu wygląda jak kanapa dwójka. Śpi się najlepiej ze wszystkich innych wyprobowanych rzeczy. W ofercie ikea nie ma pokrowców ze skóry ale ja i tak kupowałam gdzie indziej sam pokrowiec(dekoria) a tam już wybierzesz sobie jaki chcesz i szyja na miarę. Jest nawet specjalny dział z myślą o meblach z Ikei. Tylko ze to nie nadaje się dla całej rodzinki do siedzenia bo za małe. My mamy I narożnik i to łóżko.

Poniżej linki:
Link do: LYCKSELE HÅVET Sofa dwuosobowa rozkładana - Vallarum żółty, - - IKEA


Link do: Pokrowce na sofy - Dekoria.pl

Ivi przepięknie u was w ogrodzie i super plac zabaw dla dzieci!

Keejti mój mały by oszalał z radości jakby mógł tak zwierzątka z bliska pooglądać.
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie rady dotyczące mebli. Naroźnika nie kupię bo podobno o ile do siedzenia jest wygodny i jest dużo miejsca to bardzo źle się na nim śpi z uwagi na wiele łączeń. Łóżko z materacem odpada bo mamy mieszkania 80 metrów-3pokoje, z tego ostatnio wydzieliśmy małą garderobę bo żywcem nie było gdzie ubrań upychać więc powierzchnia naszego pokoju jeszcze się zmniejszyła. Nie ma możliwości biorąc pod uwagę ilość dzieci na wydzielebie sypialni a nie wyobrażam sobie przyjmowania gości na łóżku małżeńskim -takim nierozkładanym- to odpada. Muszę pojeździć dziś po meblowych i wypróbować wygodę kanap. Podobno o dziwo najwygodniejszy są te najprostsze. Za ten komplet, który mam w tej chwilii dałam 3500 , kupiłam oczywiście przez intenet. Spodobało mi się ze fotel też jest rozkładany i że jest ze skóry Okazało się że po rozłożeniu jest tyle Górek i dolinek że wstaje się z tego bardziej zmęczonym niż się kładło. Wszystkie kości bolą. Sprzedam to dziadostwo na Olx albo oddam do komisu i nigdy więcej nie kupię kanapy przez neta.

Lilith my byliśmy na filmie w 3d w Imaxie i powiem Ci że dla mnie filmik jest mega.
Podobał się nam wszystkim od synka, który ma 7 lat po mojego męża, który ma 39. Dla mnie cudo, super muzyka, mega efekty, fabuła trzyma w napięciu przez cały film. Jest jednak trochę scen gdzie jest przemoc-sceny walk zwierząt więc dla młodszych dzieciaków odradzam ale Twoja córcia spokojnie może już obejrzeć. Były momenty , że mój emek dosłownie na fotelu podskakiwał tak realistycznie jest zrobiony. Ogólnie bardzo polecam

Mnie się teź od kilku dni wydaje że jakoeś bąbelki po lewej stronie lexiutkie czuję ale że to dzidziuś głowy bym sobie nie dała uciąć.Dobra idę dzieciaki szykować do przedszkola. Miłego dnia kochane.
 
dzień dobry :*
byłam rano oddać krew do badań i szok zapłaciłam tylko 124,50 a a nastawiona byłam na ponad 200

mama-czwórki my mamy narożnik w salonie rzadko na nim śpimy ale się zdarza i jest wygodny, my zawsze patrzymy żeby nie było łóżko czy materac za miękkie
Link do: narożnik uniwersalny Mateo II lux 3DL.URC - Black Red White
dokładnie mamy ten w granatowym kolorze

pisałyście o spodniach, ja to jeszcze się mieszcze w swoje bo nie miałam ich wcześniej dopasowanych, ale ja chyba kupie tylko coś krótkiego na lato bo dwie pary spodni wezmę od siostry bo ona ma a na mnie też będą dobre
jak do tej pory spałam na brzuchu tak już mi zaczyna to przeszkadzać tzn czuje lekki ból i muszę się obracać albo tak podepszeć się nogą żeby unieść brzuch ;)

mam takiego lenia a mam tyle sprzątania i prania, że szok jeszcze obiad ugotować
 
reklama
Mama czwórki dziękuję, chyba pośle młoda.. Ja iść nie mogę bo u mnie odpadają jakiekolwiek filmy z udziałem zwierząt, za bardzo to lrzezywam. W tym roku cora party nie ma, aiec musze coś inaczej zorganizować bo i z tym prezentem pomysłu brak pewnego. Jeszcze chyba do wesołego pojedziemy w innym mieście, taki wypasiony, weźmie dwie przyjaciółki, lody, kino..powinno wyjść no zobaczymy.
Jeszcze tort musze obmyslec..

Katerineczka to tez bardzo szybciutko czujesz maluszka. Fajno :-)
 
Do góry