reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Witam wszystkie mamusie.
U mnie dziś od rana nastrój do bani. Załamka mnie dopadła i poplakałam sobie trochę. Gdzieś te wszystkie negatywne emocje musiały znaleźć ujście.Z dzieciakami na spacer nie miałam nawet siły iść ,jutro im zrekompensuję dzisiejszy dzień. Teraz mi trochę przeszło
Siedzimy sobie z emkiem i filmy oglądamy.

Lilith w sprawach damsko męskich mam ten sam problem. Ochota jest i to ogromna ale ciągle jakieś przeszkody ciążowe. Teraz znowu drugi dzień plamię po cytologii i się boję.
 
reklama
Hej ja tez dzis bez humoru totalnie... tak cieplo u nas a ja nie mam ochoty wyjsc..zreszta w pizamie nadal leze..

Emelka to wszystkiego co najlepsze na kolejne lata

Mama czworki wcale Ci sie nie dziwie.. i dobrze ze sobie poplakalas, bo to jednak oczyszcza...

Milego dnia mamuski
 
Emalkadream, wszystkiego najlepszego!! Życzę kolejnych mega szczęśliwych lat!
Jakieś plany?
Również nieznosze sobotnich spraw sklepowych..ludzie dziwnie się zachowują wtedy..

Mama czwórki to mnie nasteaszylas.. Bylam pewna, że jak zrobię cytologie później to juz nie będzie takich cudów grrr..
Co do emocji nie ma się csemu dziwić, czasem tak też jest lepiej.

Aob, Tule mocne kochana :*

Ciasto juz zrobione, obiad juz maz smazy fryty, potem spacer..
Zas z zatwardzeniem walcze, brzuch mnie boli.. Juz dość tego mam..
 
Ja dzisiaj podobnie jak aob też bez życia i humoru. Jestem totalnie nie wyspa na spałam może z 4 godziny usnelam o 2 w nocy bo spać nie mogłam. Obudzilam się o 3 30 potem znowu nie usn lam tak do 4. O 5 30 obudził mnie mąż jak estawal i tak do 7 starałam się usnąć i o 9 wstała mała. Masakra dzisiejsza noc była.

Mama czwórki nie dziwię się ze plakalas jesteś silną kobietą i przezwyciezysz chorobę.

Emelkadream wszystkiego najlepszego.

Lilith ja nie cierpię zakupów i właśnie się wybieramy a mu nawet się ubrać nie chce ehh. Zazdroszczę chęci pieczenia. Ja piekłam w pl jak mieszkałam tutaj na święta upiekłam i mi całkowicie nic nie wyszło i od tego czasu nie piekę
 
Widzę ze u was to samo co u mnie , ja nie daje rady dziś zupełnie w maluchy weszła jakąś wściekliźna ciągle skaczą biegają , dziwne pomysły wpadają im do głowęk . Mój mnie wkurza na maxa .. I nawet nie mogę z psem uciec na spacer bo pomyślał że jest człowiekiem i chciał skorzystać z toalety i do niej wpadł wiec musiałam jeszcze psa kąpać ..

Emelka życzę aby kolejne lata były jeszcze lepsze :)

Lili frytki pycha ... ja dziś krupnik bo się zachciało i sałatka ;)
 
Hej hej ja Was czytam ale nie mam czasu pisać. U rodziców jestem nic nie odpoczywam siostra z bratem do jutra w pracy, tylko jeden brat jest i rodzice trochę pomagają no ale nie tyle co mąż. A teraz brat smażyć karkowke na grillu a ja frytki ;) chociaż tyle dobrego, Julek zaraz wstanie, wszyscy pójdą na podwórko robić a my sami jak zwykle
 
Dzieki dziewczyny. Plany - nic specjalnego. Mieliśmy gdzie jechać na cały weekend ale pogoda nie zachęca. Będziemy robić sushi [emoji5] mój mąż robi pyszne. Ja mam straszna ochotę od kilku tygodni a knajpa nie ufam ze myją dokładnie ręce. A tak sama sobie wszystko przypilnuje rybę upiekę i będzie pycha [emoji494][emoji496][emoji495][emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was
nadrobiłam szybciutko ale przez brak mojego tel nie mam kiedy wchodzić, jeszcze dziś byłam pół dnia u bratowej mojego bo robi,lam jej jajka faszerowane na komunie, wróciłam posprzątałam trochę i idę zaraz na grilla do sąsiadki bo nas zapraszała ale że mój szybko z pracy nie wróci to mówił żebym szła sama

Lilith jak zobaczyłam Twoje lody to ślina mi pociekła ;)

Mama czwórki dobrze czasem popłakać, rozładować się ale i tak silna kobietka z Ciebie :)

aa i już zapomniałam co miałam napisać..
 
reklama
Witam nowa mamusie :) Fajnie ze do nas dolaczylas :)

Ja dzisiaj mialam dyzur w polskiej szkole wiec pol dnia tam spedzilam a teraz mamczas na nadrobienie seriali :)
 
Do góry