reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej dziewczyny my byliśmy dziś w zoo na spacerze zeszło nam 3 godziny zanim obeszlismy wszystko. Prawdziwy wysyp rodzin z dzieciakami. Robiłam obserwacje wozkowe rządzi quinny i maxi cosi w Warszawie [emoji5] potem pojechaliśmy zjeść obiad na mieście właśnie wróciliśmy i padlam na kanapę.
1462118357-1d1mld.jpeg
Pozdrowienia od surykatek,moje ulubione[emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj Ania_nomi .
No to miałaś przeboje :/ strasznie współczuję takiej sytuacji, często piszą o takich rzeczach. Tutaj tyle że lekarz wiedział a w wielu przypadkach nie przyznają się do błędu...
Czemu na Stare lata? Ile wiosenek?
Linka ja uwielbiam horrory ale ten sen jak Cię coś już dosiega to ... brrr
Oooo zjadłabym krupniczek mniam

Lilith ostatnio na nie patrzyłam i marzyło mi się z rabarbarem ♡
Dominika to całkiem normalne. Erotyczne i koszmary to norma w ciąży :)
Mama czworki przytulam ♡
U mnie mąż nie chce jak jestem w ciąży, ma jakąś blokadę a ja mam wtedy taki pociąg ohoho
Emalka dużo miłości i wsparcia ♡
Wiklinko o kurcze , pij duzo wody
Millagros nareszcie :)))))
Wczoraj był koszmarny dzień. Najpierw kot dał mi popalić aż się popłakałam , Sz przez to spał chwilunie w dzień . Potem w sklepie dostał jakiegoś szału i nie dało się ho uspokoić niczym. Tragedia dzień...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
39 lat, miałam przeboje ale jak urodziła się Wiki to wszystko się zapomniało o tym co złe:)
 
Witaj ania nomi;)
Ewa trzymam kciuki aby depresja nie była tak silna i aby praca nieco pomogła.
wiklinka w pierwszej ciązy praktycznie dwa trymestry miałam straszne momenty zasłabnięcia - w sumie nawet krótki spacer do sklepu kończył się zasłabnięciami- tylko, że ja umiem rozpoznać moment przed upadkiem i od razu siadam i łąpie powietrze.. śmiesznie wtedy bo ja blada a ludzie się pytaja czy pomoc pomoc;)
 
Z okazji obchodzonego dziś w Hiszpanii dnia Matki życzę Wam spełnienia marzeń , i aby w przyszłym roku w tym dniu wasze maleństwa były przy Was szcześliwie gruchające :-)))


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A ja mam dziś niezapowiedzianego gościa mojego chrzesniaka Mieszka , właśnie grzecznie śpi sobie 4 miesięczny bobas i zostaje do jutra .. Moje dzieciaki przyjęły go super , a piesek leży obok i pilnuje go :)
 
Emalka my tez mieliscmy dzisiaj w planach ZOO ale zrezygnowalismy bo chcemy tez ikee odwiedzic a dzisiaj zamknieta.
Surykatki tez uwielbiamy:-D i pawiany hahaha:-Dtamte to dopiero wrzeszcza:-D
 
Linka dxieki, ugotowałam gulasz, znajomi zaprosili nas na grilla i znalazłam sklep czynny dzisiaj. Kupiłam serki i jogurty na jutro. Teraz jestem najedxona jak Bąk. ;) jeszcze opedzlowalam 3 jabłka i spora część arbuza .
Wprawiasz się już z Maluszkiem widzę :)


Ale tu cisza dzisiaj

Ewa choroba nie wybiera na pewno masz takie leki które dzisiusiowi nie szkodzą, nie zamartwiaj się. Jak córeczce dasz na imię?
 
reklama
Do góry