reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Martussia mam laktator ręczny Avent jeszcze po Zu.

Jeju Koalka, Skrzat współczuję! Też miałam być nacięta. Już położna sprzęt miała w ręce. Jeszcze tego by mi brakowało.
Ciesze sie, że choć dół mam oszczędzony.

Emalkadream ale historia [emoji5]

Skrzat ja nie wiem czemu. Te wszystkie procedury tyle trwają. Samo wybudzanie trwało 8 godzin. Rezonans zrobią dopiero jak on im na to pozwoli.

A ja sie mam ok. Wczoraj już sok z zurawiny dał dobry efekt na pęcherz. Dziś już wypłukał sie trochę i aż tak nie boli. Wzięłam rano antybiotyk jeszcze na niego, więc ja to już małe piwo.


8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
reklama
Aob powodzenia. Żeby poszło sprawnie.

Przyznam się Wam że zaczynam panikowac. Wczoraj jak zaczęłam o tym myśleć i rozmawiać z mężem to aż mi się słabo zrobiło. Ja nie wiem jak to będzie. Jestem straszną panikara. Nie myślę o tym że to już że zaraz się spotkamy czuję tylko strach przed cięciem [emoji22]

Jestem w trakcie 39 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji274][emoji254]
 
Emalka ciecia to ja wogole nue czułam ani szycia. Spokojnie nie myśl za dużo o porodzie bo życie pisze rożne scenariusze. I słuchaj sie położnej, jak jest dobra to naprawdę pomaga, ja trafiłam na cudowna

Aob trzymam kciuki kochana !!!!!
 
Martusia - Krzyś ma czerwone plamki na brzuszku i odrobinkę na nóżkach . Wykąpałam go godzinkę temu tylko w Oilatum. Specjalnie żeby zmyć z niego oliwkę.Zobaczymy , czy to coś pomoże .

Aob- kciuki mocno zaciśnięte. Powodzenia.

Emalka- ja się przyznam , ze też byłam mocno spanikowana.Wiem jakie to trudne. Spróbuj sobie wyobrażać dziecko np. przy piersi. Mnie to trochę pomagało.

Joasia - cieszę się że lepiej się czujesz.

Milagros - w czym kąpiesz ? Macie na to jakąś maść , czy krem?
 
Skrzat gratulacje!!! Wow ale duza pannica!

Koalka ja rowniez bym budziła. Nie wiem ile w tym prawdy ale mnie mówili, ze takie małe dziecko moze sie w ciagu kilkunastu godzin bez jedzenia odwodnić.

Emalka mnie robili cc jak byłam mega chora, nos zapchany nie mogłam oddychać. Cały dzien wczesniej przeryczalam, bałam sie strasznie. Jak byłam na trakcie porodowym i polozne wypełniały dokumenty to za zasłona dziewczyna rodziła naturalnie. Jak posłuchałam to chyba wtedy napięcie ze mnie zeszło o odetchnęłam "uffff całe szczescie bede miała cc"...
Nie bój sie, bo jak jest fajna anestezjolog to zanim sie zorientujesz to juz dzidzia bedzie na świecie.

Aob trzymam kciuki za Was!!!

Dziewczyny ale zleciało. Az sie nie chce wierzyć ze ostatnie listopadowe dzieciątka witamy na świecie.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Keejti, opieka jak najbardziej się należy. Mężowi wypisali 2 tygodnie opieki nad małą i właśnie się kończą, w poniedziałek wraca do pracy. Urlop ojcowski weźmie między świętami a 06.01, bo wypoczynkowego już nie ma na ten rok. Jakoś muszę dać radę.
Tydzień po cięćiu powinnaś mieć już chyba ściagnięte szwy? Mi położna w domu ściągnęła 6 dni po.

Milagros, Mamo piątki, jesteście pewne, że te krostki u Waszych dzieci to nie rumień ani trądzik?

Emalka, nie martw się, może będziesz w tej grupie, która świetnie zniosła cc, tego Ci życzę :) A nawet jeśli trochę gorzej, to po tygodniu najdalej będziesz śmigać po domu, jak gdyby nigdy nic :)

Aob, powodzenia!!! :)
 
reklama
Milagros - moja Sasiadka karmiła przez nakładki, około roku ;) rady "mądrych" puszczaj mimo uszu lub wystaw ich za drzwi;) karm ku radości i waszej milosci- a zle mysli wyrzuć z głowy bo jak przyjdzie kryzys ( a zawsze przychodzi) to sie nakręcisz tylko...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry