reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
żebyś wiedziała hahah ..mówil zawołaj to ci pomogę hahahahahah
O kurde to sama będziesz pobierała ?:) nieźle

@emilea no mega się cieszę bo już wiem do czego pracuje. Lubię mieć jakiś widoczny cel na horyzoncie. Może być tak ze moje się zbiorą i zechcą przyjść na świat wcześniej bo to będzie 38+1 wiec całkiem już zaawansowana i donoszona ciąża. Jeśli będą rosły w tym samym tempie to mogą mieć pod 3 kilo:o jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić bo już ledwo zipie. U Ciebie będzie poród naturalny ? Ja już tak się nastawiłam na cesarkę ze jakby mi kazali próbować to bym się chyba popłakała.
 
O kurde to sama będziesz pobierała ?:) nieźle

@emilea no mega się cieszę bo już wiem do czego pracuje. Lubię mieć jakiś widoczny cel na horyzoncie. Może być tak ze moje się zbiorą i zechcą przyjść na świat wcześniej bo to będzie 38+1 wiec całkiem już zaawansowana i donoszona ciąża. Jeśli będą rosły w tym samym tempie to mogą mieć pod 3 kilo:o jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić bo już ledwo zipie. U Ciebie będzie poród naturalny ? Ja już tak się nastawiłam na cesarkę ze jakby mi kazali próbować to bym się chyba popłakała.


nic trudnego, w razie co umylam sie cala :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: lusterko w ruch i oo
udowodnione naukowo jest ze wymaz pobrany samemu jest rownie wiarygodny, trzeba przestrzegac tylko zasad.

a wiesz ze ogladalam porod blizniakow:) i na dodatek chyba wszyscy byli przy tym porodzie ,,cala rodzna hahaha ...lezala nago calkiem nago:) niezle co:rofl2:
wiem jak to jest jak sie czlek juz nastawi:)
 
To sznurek jakiś biały.. O nazwie Propess 10mg
Może to i nawet dobre, trzymam kciuki, żeby szybko poszło
Capture%2B_2018-10-11-19-06-25.jpg
 

Załączniki

  • Capture%2B_2018-10-11-19-06-25.jpg
    Capture%2B_2018-10-11-19-06-25.jpg
    63,3 KB · Wyświetleń: 548
Mi teraz położna powiedziała że do szpitala mam wziąć 5 rzeczy odnośnie dokumentów:
Dowód osobisty
Kartę ciąży
Wynik HBS
Wynik GBS
Grupa krwi
Żadnej info o potwierdzeniu grupy krwi, a wynik mój ma 7 lat. Nie będę się nad tym zastanawiać. Najwyższej zrobią dodatkowo w szpitalu. U mnie nie uległa zmianie, mam tą samą. W sumie badaną miałam 2 razy, pierwszy raz 10lat temu, ale zgubiłam wynik i w ciąży z Antonim musiałam powtórzyć.

Ja już teraz jestem mocno wyluzowana odnośnie wcześniejszego porodu. Po wczorajszej wizycie jestem przekonana, że jeszcze sporo czasu wytrzymam w dwupaku.
 
Może to i nawet dobre, trzymam kciuki, żeby szybko poszłoZobacz załącznik 906585
Dziękuję kochana! Mam nadzieje ze i u Ciebie wszystko w porządku [emoji8]
U mnie jeszcze dużo pracy bo właśnie to na 12 godzin i później kroplówka także zanim się zacznie to trochę minie.. Dopiero jutro w dzień pewnie zobaczę już swoją córeczkę [emoji175]
 
Cześć. Ja tylko tak na chwile, bo nigdzie nie moge dostac odpowiedzi. Mozecie usunac pozniej moj komentarz. Odebralam dzis wyniki badań krwi. Mam pytanie odnośnie kodu kreskowego. Czy na wynikach krwi powinien być on identyczny jak ten, który dostajemy, aby odebrać wyniki online? :)
 
reklama
@@majacyr ja również cieszę się że już Maluszka masz przy sobie [emoji7][emoji7] życzę wam dużo dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domciu bo nie ma jak we własnym konciku. [emoji4][emoji4][emoji4]
Czekam na wyniki. Po 20ej jak ściągnę mleko to pójdę do nich. Może się poprzytulam z Mateuszem, bo jeszcze dziś nie miałam okazji.
Sorki, że nie jestem na bieżąco z wątkiem.
Wspieram Was i kibcuję.
Głowę mam nabitą czym innym.tu nie ma laktatora do wypożyczenia. Ściągam przez 30 minut 10ml i tak pilnuję odciągania co 3 godziny. A to wizyta, non stop mi mierzą ciśnienie, bo mam od cc wysokie.
A to badania mi robią, to młodemu.
Mąż przychodzi to muszę do niego wyjść, bo nie wpuszczają na salę. Dziś też była u mnie córka i moja siostra pielęgniarka.
Za każdym razem zanoszę małemu mleko i tak leci.
 
Do góry