reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Ika89....

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Październik 2019
Postów
1 124
Miasto
Poznań
Wątek utworzony dla kobiet rodzących w listopadzie ❤️❤️ poniżej lista z terminem porodu:
@igafiga termin 01.11 (a może i październik)
@Nikaaa25 termin z OM 02.11, USG 4.11
@Paula1997 termin z OM 02.11
@sadness35 termin 04.11
@Ika89.... Termin z om i USG 04.11.
@Goodka, @Nnbrznsk @Marzena06 termin z OM i USG 6.11.
@modesty termin z USG 07.11
@Blondi8 termin z om 07.11, termin z USG 04.11
@Sherlook, @Nowa103, @annia_jak termin z OM i usg 11.11
@Justyna3210 termin z OM 15.11, wg USG 18.11
@Kaasiek_96 OM 15.11, wg USG i karty ciąży 14.11
@Aleksandretta termin z OM 15.11, z usg 13.11
@mart_88, ,@Nana_ termin z OM 15.11
@maszak termin 17.11
@PasiastyOgon termin z om 21.11, z usg 22.11
@Kami89 Termin z om 25.11 z usg 23.11
@Ana66 termin 23.11
@Nelka01234 termin 29.11
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj. Bardzo gratuluję 😊 A w ktorym dniu cyklu wyszedł Ci pozytywny test? Ja jestem dzisiaj w 22. dniu cyklu. Cykle mam ok. 30dniowe. Rano zrobiłam test, ale na razie nic. Z mężem kochaliśmy się ostatnio 13. dnia cyklu. Już kilka dni później odczuwałam kłócia w jajniku, potem przez 3 dni pobolewało mnie podbrzusze. Potem doszły bóle głowy, tkliwość piersi, wczoraj odrzucał mnie zapach płynu do płukania i smak papierosów. Nie mam pewności czy to ciąża, czy moje objawy mogą o niej świadczyć, ale sprawiają, że znalazłam się na tym forum 😊
 
Cześć 😊 jestem na początku ciąży ( 4 tydzień) , testy pozytywne, beta wczoraj 103. To moja druga ciąża, pierwsza zakończyła się poronieniem 13 września 2021. Mam nadzieję, że będzie dobrze i Wszystkie doczekamy się Maluszków.
 
Witaj. Bardzo gratuluję 😊 A w ktorym dniu cyklu wyszedł Ci pozytywny test? Ja jestem dzisiaj w 22. dniu cyklu. Cykle mam ok. 30dniowe. Rano zrobiłam test, ale na razie nic. Z mężem kochaliśmy się ostatnio 13. dnia cyklu. Już kilka dni później odczuwałam kłócia w jajniku, potem przez 3 dni pobolewało mnie podbrzusze. Potem doszły bóle głowy, tkliwość piersi, wczoraj odrzucał mnie zapach płynu do płukania i smak papierosów. Nie mam pewności czy to ciąża, czy moje objawy mogą o niej świadczyć, ale sprawiają, że znalazłam się na tym forum 😊
Zrobiłam test 25 DC, dokładnie 10 dpo 🙂 jutro idę na powtórzenie bety zobaczymy czy rośnie
 
Będzie dobrze 🙂 a na kiedy masz termin ?
Test zrobiłam w 28 dniu cyklu, betę powtórzę w czwartek. Termin wychodzi niby na 3 listopada, ale zobaczymy. Wizytę mam dopiero 21 marca i to prywatnie, długo trzeba czekać, ale z drugiej za wiele teraz też lekarz nie powie. Nie wiem czy czekać czy szukać innego.
 
Test zrobiłam w 28 dniu cyklu, betę powtórzę w czwartek. Termin wychodzi niby na 3 listopada, ale zobaczymy. Wizytę mam dopiero 21 marca i to prywatnie, długo trzeba czekać, ale z drugiej za wiele teraz też lekarz nie powie. Nie wiem czy czekać czy szukać innego.
Ja też mam późno wizytę 11 marca zobaczymy co powie do na tego czasu planuje co jakiś czas powtórzyć betę 😁
 
I ja będę powtarzała, boję się po pierwszym razie tego co było. Ale trzeba poczekać, trzymam za Ciebie kciuki 😘
 
reklama
Do góry