reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja dziś zastępstwo w pracy więc też nie pośpię. A najlepiej się czuje jak śpię :) Rano pół godziny przed jedzeniem muszę wziąć euthyrox. Nim zjem śniadanie to mdłości są już że ho ho :/ fajnie że piątek. Miłego dnia wszystkim :D
Nie mam mdlosci, ale mam to samo z euthyroxem... Wstaje rano lece na siku (oprocz w nocy) wracam szybko do wyrka, zasnac juz nie moge biore tabletke i te 30 minut na czczco po tabletce to dramat [emoji14] zoladek przysycha do kregoslupa [emoji23]
Cześć z rana, dziś czuje się fatalnie i jeszcze do tego wizyta na wieczór. Boże, nie wytrzymam już tego czekania... W głowie mam tylko bliźniaki czy jednak nie.
Wyobrazam sobie... Daj znac od razu po wizycie [emoji8]
Ile już mieliście usg? Ja prawie 10 tydzień i już dwa. Za dwa tygodnie mam się na kolejne zgłosić a później jeszcze prenatalne
Ja skonczone 7t5d i bede na prenatalne umawiac sie w czwartek (8t2d), okolo 12 tc
 
reklama
Dziewczyny Wy wszystkie robicie te prenatalne? Bo ja się tak zastanawiam to moja pierwsza ciąża zaszłam bez problemów, jestem zdrowa żadnych chorób w wywiadzie, cała familia też raczej zdrowa bez żadnych chormób genetycznych, wiek odpowiedni więc chyba sobie daruje co sądzicie?
Moim zdaniem każdy powinien te prenatalne zrobić [emoji4] Ja w pierwszej ciąży też nie robiłam, a teraz dałam się namówić i nie żałuję, na pewno powtórzę i w tej ciąży. Ważne żeby to badanie prenatalne było u lekarza z certyfikatem FMF.
 
Ile już mieliście usg? Ja prawie 10 tydzień i już dwa. Za dwa tygodnie mam się na kolejne zgłosić a później jeszcze prenatalne
Jestem w 10 tc i miałam 3 usg, ale to przez to że na pierwszym w usłyszałam, że to poronienie i mam przyjść za 4 dni potwierdzić. Poszłam po 4 dniach do innego lekarza i serduszko biło i 2 tyg było kolejne usg

Teraz za 3 tyg mam usg prenatalne i za 2 tyg po prentalnych kolejne usg standardowe. Mój lekarz robi co 2 tyg, ale że wypadło to prenatalne akurat za 3, to mówił, że jak się nic nie będzie działo, to nie muszę przychodzić przed prenatalnymi :)
 
Dziewczyny Wy wszystkie robicie te prenatalne? Bo ja się tak zastanawiam to moja pierwsza ciąża zaszłam bez problemów, jestem zdrowa żadnych chorób w wywiadzie, cała familia też raczej zdrowa bez żadnych chormób genetycznych, wiek odpowiedni więc chyba sobie daruje co sądzicie?
Ja sobie w pierwszej darowalam :)
 
Ja we wtorek usłyszałam serduszko a od wczoraj mam pełne gacie.. Mdłości przeszły, bóle brzucha też dużo rzadsze, piersi jakieś jaśniejsze :(..
U mnie tak już było kilka razy - Pixel odpuszczał z objawami na dzień lub dwa, a później uderzał ze zwiekszoną mocą - także odpoczywaj i ciesz się, zbieraj energię ;)
 
Dziewczyny Wy wszystkie robicie te prenatalne? Bo ja się tak zastanawiam to moja pierwsza ciąża zaszłam bez problemów, jestem zdrowa żadnych chorób w wywiadzie, cała familia też raczej zdrowa bez żadnych chormób genetycznych, wiek odpowiedni więc chyba sobie daruje co sądzicie?
Nie wiem szczerze, ja bym pewnie i tak zrobiła. Dla spokoju ducha i dla mnie to przyjemność podglądać maluszka.
 
Ja w poprzedniej ciąży to miałam minimalne mdłości, a teraz nie daje sobie rady. Bardzo często wymiotuje a już wogle jak poczuje zapach czosnku, pora albo jakiś inny intensywny zapach. Jem tylko rzeczy które są neutralne smakowo. Powiedz mi Patuśkaa do którego tygodnia tak się męczyłaś? Ja już wymieniam, nie mam siły, ciągle leżę w łóżku, zimno mi jest itd
Do 14 tc i nic nie pomagało. W ogóle nie jadłam mięsa ani wędliny. Nie mogłam iść na zakupy bo wyczuwałm mięsa i wędliny to była masakra.

Co do ilości usg ja jutro 6t0d i ani jednego. Pierwsze myślę, że będzie w poniedziałek bo to w ogóle pierwsza wizyta.
 
Aaa no i plusem jest że te badania są zazwyczaj na sprzęcie bardzo wysokiej jakości i naprawdę super wszystko widać, nawet mam 3d zdjęcie z tego okresu i film więc byłaby świetna pamiątka gdyby nie to że leży głęboko w szafie bo wpadam w rozpacz jak na to trafiam przez przypadek
 
reklama
Do góry