reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mi cała macica napina się i robi twarda jak kamień po aktywnym dniu lub po seksie... Czyli właściwie codziennie bo dzień bez seksu to dzień stracony 😂🙉🙈 ale po kilku minutach puszcza albo biorę nospe i tez przechodzi. Wizytę u mojej gin mam dopiero po połówkowym więc jeszcze poczekam.
Hahaha ❤️ No z tym seksem akurat u mnie różnie bywa bo mąż ma tylko nocki , ale ogólnie chyba przez schiza jakoś mniej tego seksu mamy :/ a mi tylko tak jakby cześć macicy na samym dole twardnieje 😳
 
reklama
Hahaha ❤️ No z tym seksem akurat u mnie różnie bywa bo mąż ma tylko nocki , ale ogólnie chyba przez schiza jakoś mniej tego seksu mamy :/ a mi tylko tak jakby cześć macicy na samym dole twardnieje 😳
Mój nie odpuści 🙉 a mnie to wcale nie przeszkadza. Choćby był nie wiem jak zmęczony... Teraz już brzuszek zaczyna nad trochę z pozycjami ograniczać więc więcej kombinacji jest... Ale i nowe doznania dzięki temu. Później pewnie trzeba będzie przystopować żeby nie urodzić za wcześnie 🙄
 
Hej dziewczyny . Czy któraś z Was po pierwszych badaniach miała podwyższony cukier ? Na początku ciąży po badaniach wyszedł mi 93 , w środę będę mieć równo 20 tygodni i lekarz kazał mi już robić test obciążenia glukoza , bo stwierdził że jak na początku był tak wysoki cukier to możliwe że jest cukrzyca ciążowa i dlatego trzeba zrobić wcześniej test . Czy któraś z Was miała wysoki cukier na początku ciąży a z krzywej wyszło wszystko ok ?
Hejka.ja tak miałam.mialam cukier 98, a po krzywej okazało się ,że ok.Takze nie martw się.Moze coś zjadłaś dzień wcześniej i Ci cukier wywaliło.
 
Hej dziewczyny . Czy któraś z Was po pierwszych badaniach miała podwyższony cukier ? Na początku ciąży po badaniach wyszedł mi 93 , w środę będę mieć równo 20 tygodni i lekarz kazał mi już robić test obciążenia glukoza , bo stwierdził że jak na początku był tak wysoki cukier to możliwe że jest cukrzyca ciążowa i dlatego trzeba zrobić wcześniej test . Czy któraś z Was miała wysoki cukier na początku ciąży a z krzywej wyszło wszystko ok ?
Mi na początku wyszło 94,dopiero może za tydzień będę leciec na obciążanie glukoza i zobaczymy czy potwierdzi się cukrzyca ciążowa
 
reklama
Do góry