reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Forumowe ciocie, mam przyjemność poinformować, ze na połówkowych wszystko super ❤ maluch ma 409 gram i wszystkie narządy na swoim miejscu ❤❤❤
Gratulacje,który to tydzień?☺️ ja niestety nie wiem ile mój maluszek ma 😞 jestem ciekawa czy na normalnej wizycie u ginekologa lekarz może sprawdzić wagę dziecka.. W końcu to już 20tydzien i 3dzien a ja od prenatalnych nie wiem jakiej wielkości jest moje dziecko 😕
 
reklama
IMG_20200630_133407.jpg

U nas 351 gram zdrowego chłopaka 💙
 

Załączniki

  • IMG_20200630_115829.jpg
    IMG_20200630_115829.jpg
    635,8 KB · Wyświetleń: 66
Gratulacje,który to tydzień?☺ ja niestety nie wiem ile mój maluszek ma 😞 jestem ciekawa czy na normalnej wizycie u ginekologa lekarz może sprawdzić wagę dziecka.. W końcu to już 20tydzien i 3dzien a ja od prenatalnych nie wiem jakiej wielkości jest moje dziecko 😕

U nas dzisiaj 21+1 ❤️ ja chodzę prywatnie, więc wagę mi na kazdej wizycie podaje na wydruku 😊

I kiedy masz teraz wizytę?
 
10lipca 😕 wiec trochę muszę czekać.. od prenatalnych nie wiem ile mierzy dziecko (czyli od 12 tygodnia i 3dnia) a już połowa 20.. Chciałabym wiedzieć wagę i wielkość maluszka czy nie jest za mały
 
reklama
Do góry