reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny ja dzis wlasniensiedze na krzywej cukrowej i powiem wam że ja chyba stworzona do picia tego jestem😂 dziś miałam cytrynowa i weszło bez problemu i obecnie nic mi nie jest w poprzednich ciazach również wszystko było ok tyle że teraz ciaza z córką i obawiałam się że może nie być dobrze😉 co do aktywności mojej córci to wieczorami najaktywniejsza ale mam łożysko na ścianie przedniej i nie są to jakieś super szaleństwa A czykolwiek i tak jest bardzo ruchliwa oby po porodzie jej pory figlownia nie zostały bo w nocy też się wierci 😉 i chyba wybrałam w końcu imię tylko męża muszę przekonać bo nie za bardzo chce A wy co myślicie? ja chce dac Liliana ❤
 
reklama
Cześć dziewczyny ja dzis wlasniensiedze na krzywej cukrowej i powiem wam że ja chyba stworzona do picia tego jestem😂 dziś miałam cytrynowa i weszło bez problemu i obecnie nic mi nie jest w poprzednich ciazach również wszystko było ok tyle że teraz ciaza z córką i obawiałam się że może nie być dobrze😉 co do aktywności mojej córci to wieczorami najaktywniejsza ale mam łożysko na ścianie przedniej i nie są to jakieś super szaleństwa
Ja właśnie też na krzywej (pierwsza ciąża). Nie jest tak źle, ale na pewno nie będzie to mój ulubiony przysmak :v chociaż małej chyba podeszło, bo mnie trochę pokopała po wypiciu, a na ogół jest mało aktywna, też tylko w nocy. Pielęgniarka zmierzyła mi na starcie cukier z palca i wyszło 97 :/ liczę, że z krwi będzie mniej xD jeszcze 1h50m i do domu
 
To Wam podobać ma sie imię :) Liliana jest takie dalikatne i ładne :)

Ach te ciazowe zachcianki :p z samego rana musialam pozałatwiac pare spraw i nachodziłam sie po mieście, aż na apce wyskoczyło 8 tys. kroków więc jak przyszłam do domu, to zjadłam sledziki- rolmopsy i kanapkę z serem a po 10 minutach poprawiłam czekoladowym muffinem :p jak to wszystko zjadłam to zdałam sobie sprawę co ja robię :p
 
To Wam podobać ma sie imię :) Liliana jest takie dalikatne i ładne :)

Ach te ciazowe zachcianki :p z samego rana musialam pozałatwiac pare spraw i nachodziłam sie po mieście, aż na apce wyskoczyło 8 tys. kroków więc jak przyszłam do domu, to zjadłam sledziki- rolmopsy i kanapkę z serem a po 10 minutach poprawiłam czekoladowym muffinem :p jak to wszystko zjadłam to zdałam sobie sprawę co ja robię :p
O rany to się faktycznie nalatalas ja też tak ostatnio miałam następnego.dnia odpoczywalalm A ze smakami ja w tej ciąży O dziwo nie mam żadnych samkow jem mniej niż przed ciaza ale.tak na śledzie A potem słodycze to nigdy hehe
 
Cześć dziewczyny ja dzis wlasniensiedze na krzywej cukrowej i powiem wam że ja chyba stworzona do picia tego jestem😂 dziś miałam cytrynowa i weszło bez problemu i obecnie nic mi nie jest w poprzednich ciazach również wszystko było ok tyle że teraz ciaza z córką i obawiałam się że może nie być dobrze😉 co do aktywności mojej córci to wieczorami najaktywniejsza ale mam łożysko na ścianie przedniej i nie są to jakieś super szaleństwa A czykolwiek i tak jest bardzo ruchliwa oby po porodzie jej pory figlownia nie zostały bo w nocy też się wierci 😉 i chyba wybrałam w końcu imię tylko męża muszę przekonać bo nie za bardzo chce A wy co myślicie? ja chce dac Liliana ❤
Facetom tego typu imiona się nie podobają. Ja mam problem z imieniem dla chłopca, mężowi nic się nie podoba 😆 chyba będziemy losować
 
reklama
Do góry