reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mnie ostatnio bolało podbrzusze i było napięte tak jak by malutka się tam usadowila nie mogłam w nocy się przekracac z tego bólu. Ale mnie co jakiś czas coś gdzieś boli. Jak nie z powodu dzidziusia to czasem są to gazy.
Hej apropo moczu to ja praktycznie od początku ciąży biorę 2x2 tabletki uroseptu, bakterie i leukocyty w moczu mam zawsze ale w ciąży tak często jest zwłaszcza że ja zawsze miałam gorsze wyniki moczu.
Ja też od dawna mam podawana tylko wagę ostatnio 870g(24+2) to chyba sporo?
I jeszcze po narzekam w nocy tak mnie prawy bok bolał że nie mogłam spać:( teraz został też dość intensywny ból pod prawym zebrem, miała tak któraś z Was?
 
reklama
Mnie wzdecia potrafia cala noc trzymac. Albo i dluzej. Juz nawet próby wątrobowe i kwasy zółciowe mialam robione. Lekarz kazal mi brac magnez z potasem i jak złapie to jeszcze rapaholin. Bo ani herbatka koperkowa ani espunisan ani nospa mi nie pomagają takie bóle mnie łapa
Niestety, ja przepracowałam okropny ból w 5 miesiącu, do tego stopnia, że zaczęłam się pakować w nocy do szpitala. Byłam pewna, że to wyrostek, ale podczas pakowania się rozruszałam i zaczęło wszystko w środku burczeć i się przelewać i popuściło. Boje się co to będzie przy końcówce, jak dziecko całkiem będzie uciskać narzady
 
Niestety, ja przepracowałam okropny ból w 5 miesiącu, do tego stopnia, że zaczęłam się pakować w nocy do szpitala. Byłam pewna, że to wyrostek, ale podczas pakowania się rozruszałam i zaczęło wszystko w środku burczeć i się przelewać i popuściło. Boje się co to będzie przy końcówce, jak dziecko całkiem będzie uciskać narzady
O rany. Nawet nie chce o tym myslec. Całą ciąże nic mi nie przeszkadzało. Nawet wymioty do 5 miesiaca to byl luzik. Ale te wzdęcia to jakis koszmar. Ps. Dobrze ze bede miec cesarke bo bym chyba porodu nie przezyla skoro wzdęcia mnie wykanczają 😄
 
Cześć dziewczęta! Po pierwsze - wszystkim gratuluje! ♥️ Po drugie - chciałam się krótko przedstawić. Rodzę w Warszawie (prawdopodobnie Inflancka - ktoś także?), termin na 3.11 (teraz 28. tydzień). Prawdopodobnie dziewczynka. 🥰

Jak sobie radzicie teraz w te upały? Ja ledwo je znoszę, siedząc w mieszkaniu wystawionym na południowo-zachodnią stronę. Macie jakieś patenty na ochłodę w ciąży? 😊
 
Cześć dziewczęta! Po pierwsze - wszystkim gratuluje! ♥ Po drugie - chciałam się krótko przedstawić. Rodzę w Warszawie (prawdopodobnie Inflancka - ktoś także?), termin na 3.11 (teraz 28. tydzień). Prawdopodobnie dziewczynka. 🥰

Jak sobie radzicie teraz w te upały? Ja ledwo je znoszę, siedząc w mieszkaniu wystawionym na południowo-zachodnią stronę. Macie jakieś patenty na ochłodę w ciąży? 😊
Hej 🥰 jak samopoczucie ogólnie ? Pierwszy bobasek ? ☺️ Mi tez ciężko , tez mieszkanie takie jak ty plus w domu 4 latek 🤪 często jeżdżę na działkę rodziców chociażby w cieniu pobyć , jak zawieje to już bajeczka 🤪 w mieszkaniu sobie nie wyobrażam wysiedzieć 😱
 
O rany. Nawet nie chce o tym myslec. Całą ciąże nic mi nie przeszkadzało. Nawet wymioty do 5 miesiaca to byl luzik. Ale te wzdęcia to jakis koszmar. Ps. Dobrze ze bede miec cesarke bo bym chyba porodu nie przezyla skoro wzdęcia mnie wykanczają 😄
U mnie tez wzdęcia dały o sobie znać w tej ciąży bardzo a bardzo 😒 hahaha 🙈 nie ma tego złego jak to się mówi 😂 a dlaczego masz mieć cc ? Ja pierwsze dziecko cc , teraz mam generalnie wybór i ciagle się zastanawiam
 
Mnie lekarz nie polecal uroseptu. Mowi ze mimo ze ziolowe to ma dosc dziwny skład. Ja biore Femisept uro. Naprawde dziala. A mowi to osoba która przed ciaza nie mogla zyc bez furaginy
Co do bólu pod zebrami. Moze sie mały rozpycha? Albo wzdęcia? Ja dopiero w ciąży poczułam co to znaczy miec wzdęcia
Zapytam się przy następnej wizycie żeby zmienić ten urosept - skończę to opakowanie co mam
to nie są wzdęcia, nie mam twardego brzucha i ból idzie od tyłu żeber łatwo go pomylić z bólem kręgosłupa, ja oprócz wystającego brzucha w pozostałych miejscach dalej jestem chuda więc łatwo wyczuć żebra
 
Ja mam tak co jakiś czas. Boli prawy dolny bok brzucha albo cały prawy. U mnie to od gazów, które się tam kumulują, masuje wtedy ten bok od dołu do góry i potem wzdłuż żeber, coś tam zabulgocze i potem przechodzi. To jest jakby kolka wątrobowa, zdarza się w ciązy.
tylko mnie boli bok tak bardziej z tyłu można łatwo pomylić z bólem kręgosłupa
 
reklama
Zapytam się przy następnej wizycie żeby zmienić ten urosept - skończę to opakowanie co mam
to nie są wzdęcia, nie mam twardego brzucha i ból idzie od tyłu żeber łatwo go pomylić z bólem kręgosłupa, ja oprócz wystającego brzucha w pozostałych miejscach dalej jestem chuda więc łatwo wyczuć żebra
a nie wolisz pic soku z zurawiny i wody z cytryna, tez oczyszczaja z bakterii, po co faszerowac dziecko chemią?
 
Do góry