reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dawno nie wchodziłam na forum i tak nadrabiam zaległości.. Powiedz co u Was wyszło z tą trakcją? Bo u nas prawie 3 miesiące i ta próba też słabo wychodzi.. zaczynam się martwić [emoji45]
Dalej nie ciągnie ani ciut , a na brzuchu tak ładnie sobie radzi wiec nie rozumiem zupełnie , neurologa mamy 16 lutego . Staram się ćwiczyć z małym ta głowę , chwytam go za barki czterema palcami a kciukiem ramiona z przodu i mając go na kolanach w moim pół siadzie zachęcam go to podnoszenia główki
 

Załączniki

  • 1245ED69-C511-4B5F-9C90-14B34D8DBA52.jpeg
    1245ED69-C511-4B5F-9C90-14B34D8DBA52.jpeg
    81 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Dalej nie ciągnie ani ciut , a na brzuchu tak ładnie sobie radzi wiec nie rozumiem zupełnie , neurologa mamy 16 lutego . Staram się ćwiczyć z małym ta głowę , chwytam go za barki czterema palcami a kciukiem ramiona z przodu i mając go na kolanach w moim pół siadzie zachęcam go to podnoszenia główki
No u nas identycznie, ładnie trzyma główkę jak leży na brzuchu ale jeśli chodzi o tą trakcję to porażka.. I też ćwiczę z malutka w taki sposób jak piszesz i jak chwytam ją za barki to wtedy ładnie ciągnie głowę ale za ręce nic a nic..
 
No u nas identycznie, ładnie trzyma główkę jak leży na brzuchu ale jeśli chodzi o tą trakcję to porażka.. I też ćwiczę z malutka w taki sposób jak piszesz i jak chwytam ją za barki to wtedy ładnie ciągnie głowę ale za ręce nic a nic..
Nie przejmuj się tak ! Ta trakcja to nie jest jedyny wyznacznik rozwoju , mi powiedziała rehabilitantka starszego syna ze na spokojnie z ta trakcja 😊 u neurologa byłaś / idziesz ?
 
Nie przejmuj się tak ! Ta trakcja to nie jest jedyny wyznacznik rozwoju , mi powiedziała rehabilitantka starszego syna ze na spokojnie z ta trakcja [emoji4] u neurologa byłaś / idziesz ?
No właśnie z jednej strony nie chcę panikować (chociaż mam do tego skłonności, poza tym to moje pierwsze dziecko więc i tak mam wrażenie że jestem przewrażliwiona [emoji23]) ale nie daje mi to spokoju. Moja pediatra podchodzi do tego strasznie olewczo i trochę mnie to wkurza. Wybieram się do fizjo a potem zobaczymy co dalej..
 
No właśnie z jednej strony nie chcę panikować (chociaż mam do tego skłonności, poza tym to moje pierwsze dziecko więc i tak mam wrażenie że jestem przewrażliwiona [emoji23]) ale nie daje mi to spokoju. Moja pediatra podchodzi do tego strasznie olewczo i trochę mnie to wkurza. Wybieram się do fizjo a potem zobaczymy co dalej..
Rozumiem doskonale , moja pediatra od razu neurolog i przy okazji tego ze młody bardzo dużo sika to robiliśmy morfologię i mocz oraz Usg brzuszka . Z morfologi wyszła lekka anemia wiec suma sumarum dobrze nas pokierowała ☺️No i nie zaszczepiła do dziś malucha a powinienem mieć już trzecie szczepienie
 
reklama
Do góry