reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

U nas kupy dalej są dość rzadkie i w sumie cały czas takie same jak były po kilka dziennie od 3-4.
Mój w połowie stycznia miał 5.5kg na pierwszym szczepieniu, jak miał 1,5 miesiąca. Teraz nie wiem, zobaczymy za 1,5 tygodnia na kolejnym szczepieniu, ale myślę że koło 7kg. Jest z 23 listopada, waga urodzeniowa 3620g.
Na brzuchu nie lubi, polezy max 10 minut, wtedy głowę trzyma ładnie, rozgląda się w każdą stronę. Widzę też że jak kopie nóżkami w leżeniu na plecach to zaczyna pupę do góry podnosić delikatnie.
Rączki trzyma do góry nieraz ale chwytać jeszcze nie umie.

Na boki się nie przewraca. Nie wiem czy powinien już?
Niepokoi mnie że jak go kładę na bok do spania czy do karmienia to nie leży w jednej linii, tylko głowę odgina..
Muszę zapytać pediatry na wizycie.
A i zauważyłam że kupę robi rzadziej. Zawsze była codziennie 2,3 czy 4 razy teraz nawet się zdarzył dzień bez.

Czy waszych maluchów kupy śmierdzą lub bąki? Bo mojemu zaczęły niedawno, jak był mniejszy to był to dużo mniej intensywny zapach [emoji2]
 
reklama
Mój w połowie stycznia miał 5.5kg na pierwszym szczepieniu, jak miał 1,5 miesiąca. Teraz nie wiem, zobaczymy za 1,5 tygodnia na kolejnym szczepieniu, ale myślę że koło 7kg. Jest z 23 listopada, waga urodzeniowa 3620g.
Na brzuchu nie lubi, polezy max 10 minut, wtedy głowę trzyma ładnie, rozgląda się w każdą stronę. Widzę też że jak kopie nóżkami w leżeniu na plecach to zaczyna pupę do góry podnosić delikatnie.
Rączki trzyma do góry nieraz ale chwytać jeszcze nie umie.

Na boki się nie przewraca. Nie wiem czy powinien już?
Niepokoi mnie że jak go kładę na bok do spania czy do karmienia to nie leży w jednej linii, tylko głowę odgina..
Muszę zapytać pediatry na wizycie.
A i zauważyłam że kupę robi rzadziej. Zawsze była codziennie 2,3 czy 4 razy teraz nawet się zdarzył dzień bez.

Czy waszych maluchów kupy śmierdzą lub bąki? Bo mojemu zaczęły niedawno, jak był mniejszy to był to dużo mniej intensywny zapach 😃
Mały robi kupkę raz dziennie. Trochę śmierdzi. Ale ma mleko dla alergików i kupka śmierdzi podobnie do tego mleka.
 
Pozdrawiamy ☺️
 

Załączniki

  • C701D7CA-8AF6-488D-A3F0-C8A3C27CFD11.jpeg
    C701D7CA-8AF6-488D-A3F0-C8A3C27CFD11.jpeg
    68,7 KB · Wyświetleń: 85
Dziewczyny czy wam też tak wypadają włosy? Jakaś masakra....

Kupki mamy wodniste,a raczej taki rzadki kisielek. Od kiedy Jaś ma stomie jego kupki zdecydowanie mniej pachną, niż gdy stolce zalegaly w jelitach.
 
reklama
Do góry