reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a jak z piersiami? Moje popołudniu czuje jakby płonęły, są gorące i nabrzmiałe jak balony i do tego obolałe. Z rana jest lepiej, ale wraz z upływem dnia coraz gorzej zwłaszcza od jakiś 2-3 dni. Piersi to mój czuły punkt, bo rok temu z jednej miałam guza usuwanego, ale obecna sytuacja dotyczy jednej i drugiej, a nie pamietam żebym tak miała w pierwszej ciąży.
 
Co do zwolnień lekarskich to faktycznie z uwagi na COVID lekarze od razu je dawali zwłaszcza jak praca z kontaktem z ludźmi. Jednak jak ktoś miał bądź ma prace zdalną to nie przeszkadza może tak pracować.
 
Cześć dziewczyny. Nie dostaje w ogóle powiadomień z forum :/ siedzę właśnie na obciążeniu glukoza. Parę minut po wypiciu poczułam drętwienie nóg i rąk ale jakoś się trzymam. Zaskoczyło mnie że na to badanie trzeba się umawiać w laboratoriach 🙄
 
Cześć dziewczyny. Nie dostaje w ogóle powiadomień z forum :/ siedzę właśnie na obciążeniu glukoza. Parę minut po wypiciu poczułam drętwienie nóg i rąk ale jakoś się trzymam. Zaskoczyło mnie że na to badanie trzeba się umawiać w laboratoriach [emoji849]
Powodzenia [emoji4] u mnie nie trzeba się umawiać a nawet nie da rady bo chciałam to Pani kazała przyjść w kolejkę i tyle [emoji848]
 
A u mnie właśnie w diagnostykach i synevo przyjmują jedną osobę dziennie na glukozę. W końcu trafiłam do małego laboratorium prywatnego gdzie zrobili mi bez umawiania się na termin za miesiąc ....
 
Ja jutro idę i już mi się bardzo nie chce. Raz że boję się wyniku a dwa że picie tego wcale mi się nie podoba.
Daj znać jak będziesz już po.
Cześć dziewczyny. Nie dostaje w ogóle powiadomień z forum :/ siedzę właśnie na obciążeniu glukoza. Parę minut po wypiciu poczułam drętwienie nóg i rąk ale jakoś się trzymam. Zaskoczyło mnie że na to badanie trzeba się umawiać w laboratoriach [emoji849]
 
No ta glukoza nic fajnego niestety , ja robiłam jakiś czas temu i babka która mi to zrobiła do wypicie to kazała to w pare sekund wypić bo za mną ludu aż na dwór było 😳🤮
 
reklama
Do góry