reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Zrobisz jak uważasz. Myślę że dla każdego jest miejsce. Każdy ma dzień lepszy czy gorszy.
Każdy może swoje zdanie wyrażać, najważniejsze to jednak się nie obrażać i robić to co kto uważa za właściwe.
Dziewczyny każda z nas stara się jak może dbać o swoje dzieci. Wszystkie przecież bardzo kochamy nasze dzieci.

A jak w tą pogodę ubieranie teraz dzieci? Raz zimno raz gorąco. Ja mam na wierzchu i kombinezon i ubranka letnie [emoji1787][emoji3]
Możecie sobie pisać mówić o mnie co chcecie. Robię to co uważam za stosowne i podaje dziecku to co uważam. A czy się to komuś podoba czy nie to jego sprawa. Nie zamierzam się już więcej denerwować przez takie czy inne sprawy które mnie dotknęły na tym forum. Kończę już swój udział na tym forum i proszę o zaprzestanie mówienia i pisania o tym jaka to jestem itp.

Pozdrawiam i żegnam Was
Ja jako wyrodna najgorsza matka i ofiara losu [emoji2].
Ps Dziękuję osobom które mnie wspierały w ciężkich chwilach. Wasza pomoc była nieoceniona pozwólcie że o tym co złe nie będę już mówić.
 
Zrobisz jak uważasz. Myślę że dla każdego jest miejsce. Każdy ma dzień lepszy czy gorszy.
Każdy może swoje zdanie wyrażać, najważniejsze to jednak się nie obrażać i robić to co kto uważa za właściwe.
Dziewczyny każda z nas stara się jak może dbać o swoje dzieci. Wszystkie przecież bardzo kochamy nasze dzieci.

A jak w tą pogodę ubieranie teraz dzieci? Raz zimno raz gorąco. Ja mam na wierzchu i kombinezon i ubranka letnie [emoji1787][emoji3]
U nas dziś było ciepło ale był chłodny wiatr więc ubrałam małemu body, cienką bluzę, cieniutkie spodnie (takie bardziej getry, z Lidla) i taką letnią czapeczkę.
Jutro ma być gorąco więc przygotowałam krótkie spodenki i body z krótkim rękawem, ale czy je ubierzemy to się okaże.

My wyrastamy z rozmiaru 80, zaczynamy nosić 86, czasami 92. Pampersy rozmiar 4.
 
Mówię o rozmiarach ubranek z Lidla, bo np z Pepco ubranka są dużo mniejsze i rozmiar 80 to już z miesiąc temu był mały.
Zauważyłam ogólnie, że ubranka z Lidla dłużej nam służą. Body nosimy nawet 2 miesiące, a z Pepco po dwóch tygodniach były już za małe.
 
Ooo to duży jest. Albo długi. Te z Lidla ubranka są większe niż rozmiarówka z pepco i wydaje mi się że są lepsze jakościowo. I mniej się kurcza w suszarce[emoji3]
U nas dziś było ciepło ale był chłodny wiatr więc ubrałam małemu body, cienką bluzę, cieniutkie spodnie (takie bardziej getry, z Lidla) i taką letnią czapeczkę.
Jutro ma być gorąco więc przygotowałam krótkie spodenki i body z krótkim rękawem, ale czy je ubierzemy to się okaże.

My wyrastamy z rozmiaru 80, zaczynamy nosić 86, czasami 92. Pampersy rozmiar 4.
 
U nas ciuszki od 74 już wzwyż , ma krótkie nogi a grube , czasem nawet 68 wcisnę , ale za to góry to przeważnie 80. Pampersy4 , bo 3 nie dopinają się na brzuchu 😳
 

Załączniki

  • 99A9A1A6-A04E-488A-939E-701B0C0700EC.jpeg
    99A9A1A6-A04E-488A-939E-701B0C0700EC.jpeg
    16,1 KB · Wyświetleń: 76
U nas dziś było ciepło ale był chłodny wiatr więc ubrałam małemu body, cienką bluzę, cieniutkie spodnie (takie bardziej getry, z Lidla) i taką letnią czapeczkę.
Jutro ma być gorąco więc przygotowałam krótkie spodenki i body z krótkim rękawem, ale czy je ubierzemy to się okaże.

My wyrastamy z rozmiaru 80, zaczynamy nosić 86, czasami 92. Pampersy rozmiar 4.

Wow! Myslałam, że moj synek jest duży:p
A.my zaczynamy ubranka 80, ale jeszcze przeważnie 74. Za to pampersy 4 juz od dawna bo w 3 zbyt często wylewało sie...

Od niedzieli rozszerzamy dietę :D marchewka smakuje Olkowi. Dodatkowo uczymy się pic z b.boxa, poki co coś tam ciumknie :)

Dziewczyny, ile razy proponować jedzonko w ciągu dnia i jakie ilości? Czy 2 razy po 1/3 słoiczka gerberka jest ok?
 
reklama
Wow! Myslałam, że moj synek jest duży:p
A.my zaczynamy ubranka 80, ale jeszcze przeważnie 74. Za to pampersy 4 juz od dawna bo w 3 zbyt często wylewało sie...

Od niedzieli rozszerzamy dietę :D marchewka smakuje Olkowi. Dodatkowo uczymy się pic z b.boxa, poki co coś tam ciumknie :)

Dziewczyny, ile razy proponować jedzonko w ciągu dnia i jakie ilości? Czy 2 razy po 1/3 słoiczka gerberka jest ok?
Na początek raz wystarczy. Najlepiej w porze obiadu. Ja tak robię że przez pierwszy miesiąc rozszerzania podawałam w porze obiadu jakieś warzywo, tyle ile chciał zjeść. Na początku były to skromne ilości a teraz już zje na raz prawie cały słoiczek z warzywami i mięsem. W drugim miesiącu zaczynam z kaszką w porze kolacji a w trzecim owoce na podwieczorek. Najlepiej tyle ile dziecko chce zjeść nie ma co zmuszać. Przyzwyczai się do nowego smaku to będzie chciał więcej ;)
 
Do góry