reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Pogoda fatalna. Myślałam że z małym rozpocznie się zabawa w baseniku, krótkie spodenki itp, a tutaj ciągle zimno. Dziś jedynie było trochę cieplej. Macierzyński w taka wiosnę i lato to nic fajnego. My urlopujemy się w sierpniu, liczę że mały już do tego czasu będzie siedział
 
No powiem Ci że my chcieliśmy ostatni raz skorzystać z czerwca bo starsza córka od września idzie do szkoły ale mało udany ten urlop na plażę prawie nie chodzimy bo tak wieje i po prostu jest zimno a ubieranie małej to jak pisałam wcześniej masakra ona chce być na rękach a w tych ciuchach się złości.
Biedna już od pół roku ciągle chodzi w czapce i kombinezonach.
Pogoda fatalna. Myślałam że z małym rozpocznie się zabawa w baseniku, krótkie spodenki itp, a tutaj ciągle zimno. Dziś jedynie było trochę cieplej. Macierzyński w taka wiosnę i lato to nic fajnego. My urlopujemy się w sierpniu, liczę że mały już do tego czasu będzie siedział
 
My jesteśmy od wczoraj dopiero nad morzem i wczoraj pogoda idealna na spacery , dziś wietrznie i trzabylo się ubrać , ma być lepsza pogoda od czwartku niby ☺️ My i tak nie nadstawialiśmy się na plażowanie wiec nam pasuje , ale faktycznie jak ktoś typowo przyjeżdża poplażowac to kiepsko ma a szkoda 😑 zawsze nad morzem było mega ciepło w czerwcu , a teraz bez kurtki jesiennej ani rusz 😔
 
My jesteśmy od wczoraj dopiero nad morzem i wczoraj pogoda idealna na spacery , dziś wietrznie i trzabylo się ubrać , ma być lepsza pogoda od czwartku niby ☺️ My i tak nie nadstawialiśmy się na plażowanie wiec nam pasuje , ale faktycznie jak ktoś typowo przyjeżdża poplażowac to kiepsko ma a szkoda 😑 zawsze nad morzem było mega ciepło w czerwcu , a teraz bez kurtki jesiennej ani rusz 😔
My tez jedziemy z nastawienie bardziej na wdychanie jodu niz plażowanie ale fajnie by bylo zeby chociaż nie padalo i czasem mniej wialo... 2 tygodnie będziemy wiec moze cos jednak słonka uszczkniemy...
Niunia jeszcze w gondoli, wczoraj skonczyla pol roku, jakby jej sie odwidziało zawsze jest opcja fotelika no i chusta...
Bierzemy dla niej jedzonko, zaczęliśmy rozszerzanie diety w połowie 6 ms i juz fajnie zajada maly słoiczek warzywka. W koncu odrobinę wolności mam, po słoiczku nie dostala wczoraj piersi bo mama na zakupach szalala i wytrzymala na nim 2 godz😁😁😁mialam 4 godz dla siebie, niesamowite 😀😋
Udanej pogody dla wczasowiczow, a my sie moze spotkamy😀😉
 
Zazdroszcze dziewczyny! Uwielbiam polskie morze w takich nie standardowych terminach, mniej ludzi, mniej bud z chińszczyzną i spokój :)
My również wybieramy się nad morze ale jesienią bo początkiem września mam egzaminy zawodowe...
Za to dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy raz basen z Olkiem i było fantastycznie.
Synek zachwycony :D
 
reklama
My 10tego 7 miesięcy i tez nie siedzi , na brzuszku jak jest to pełza do tylu i czasem zrobi pozycje jak do czwarakowania ale na chwile i znów tyłek opada 😄
 
Do góry