reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, zrobilam krzywa wyniki ksiazkowe, ale to moja druga ciaza, w pierwszej mialam cukrzyce, moja siostra w dwoch ciazach miala, mama teraz tez ma juz stwierdzona. Nie wiem czy to mozliwe, ze z obciazeniem jakie jest u mnie w rodzinie teraz nie mam cukrzycy, w dodatku tak dobre wyniki. Czy ktoras miala podobna sytuacje? wizyte u ginekologa mam za dwa tygodnie
 
Dziewczyny, zrobilam krzywa wyniki ksiazkowe, ale to moja druga ciaza, w pierwszej mialam cukrzyce, moja siostra w dwoch ciazach miala, mama teraz tez ma juz stwierdzona. Nie wiem czy to mozliwe, ze z obciazeniem jakie jest u mnie w rodzinie teraz nie mam cukrzycy, w dodatku tak dobre wyniki. Czy ktoras miala podobna sytuacje? wizyte u ginekologa mam za dwa tygodnie
Według tego co czytałam to możliwe. No chyba że już wcześniej stosowałam dietę na niskim Ig to wyniki mogą być lekko zafalszowane.
 
Hej Dziewczyny bardzo dawno mnie tutaj nie bylo,nawet nie wiem czy mnie pamietacie wczoraj przeczytalam troszke postow, ciesze sie, ze Wasze Maluchy sa zdrowe i u kazdej z Was jest ok, bede Was podczytywac bo dajecie duzo cennych rad😘 ja mam malego Witka i jestem naszczesliwsza osoba na swiecie 🥰

@marta18691 a Ty jestes chyba najbardziej pozytywna osoba jaka znam, zawsze zadowolona, bez zadnych problemow, dobrze nastawiona do swiata i tak trzymaj👍💪
 
Cześć Dziewczyny ja to jestem dzisiaj taka zła , nastawiłam się na krzywą cukrową a okazało się że potrzebuję skierowania od lekarza (chodzę prywatnie) a on twierdził że pójdę i od ręki zrobię , co do odwiedzin w szpitalu każdy ma swoją praktykę , w jednym może być partner 2 godziny po a w drugim wcale , z ubrankami nic jeszcze nie zaczęłam powoli się zaczynam przygotowywać , kiedy wasze dzieci obrócili się do porodu ? Mój jeszcze siedzi dupą i trochę się martwię że się nie obróci chociaż wiem że dziecko może w każdym momencie się obrócić z usg 26+3 :)
 
reklama
Do góry