reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Jaką kolyskę, leżaczek czy bujaczek polecacie??? Chodzi mi o coś w co będę mogła odłożyć mojego małego szkraba i trochę ogarnąć w mieszkaniu...
 
Znowu mi okres wrócił po 5 tygodniach, pomimo kp😭 Tak czułam że się zbliża, a miałam mieć wizytę u ginekologa we wtorek, a chciałam by mnie obejrzała, bo dużo gorzej mnie zszyli niż po 1 porodzie. Teraz następna możliwa 30 grudnia 🤦
 
Znowu mi okres wrócił po 5 tygodniach, pomimo kp😭 Tak czułam że się zbliża, a miałam mieć wizytę u ginekologa we wtorek, a chciałam by mnie obejrzała, bo dużo gorzej mnie zszyli niż po 1 porodzie. Teraz następna możliwa 30 grudnia 🤦
O kurczę to mega wczesnie. Jesteś pewna ze okres? Może to jeszcze oczyszczanie? Może pójdź tak czy siak. Ginekologowi okres nie powinien przeszkadzać w badaniu. Mi wracał poprzednio dopiero przy rozszerzaniu diety. Tak miałaś poprzednio?
 
O kurczę to mega wczesnie. Jesteś pewna ze okres? Może to jeszcze oczyszczanie? Może pójdź tak czy siak. Ginekologowi okres nie powinien przeszkadzać w badaniu. Mi wracał poprzednio dopiero przy rozszerzaniu diety. Tak miałaś poprzednio?
Miałam tak samo, ginekolog mi powymyslal milion chorób zanim mnie zbadał. Zrobił usg a tam piękna owulacja. Kwestia genetyczna prawdopodobnie, bo moja mama też tak miała po obu ciazach. Teraz też czułam kilka dni wcześniej skurcze i pobolewania jak przed miesiączka.
 
Wczoraj wyczułam u syna w pachwinie, a właściwie obok, do wewnątrz, takie zgrubienie. Nie dostałam się oczywiscie do lekarza, tylko teleporada. Pani doktor stwierdziła, że to przepuklina, mam wizytę w poniedziałek. Boję się, że jakoś źle to się skończy. Naczytałam się o jakimś uwięzionym jelicie itp. które może prowadzić do sepsy i śmierci i teraz siedzę przerażona 😔
 
Mam pytanie do dziewczyn po cesarce. Macie też obrzęk nad raną po cięciu? Ja mam jakby taki wałek twardy nad cięciem, ale tylko przy krawędzi, może na 5-6 cm długości. Na początku bolało mnie to przy dotyku, teraz nie boli, ale dalej jest taki twardy i nie zmniejsza się. W tej części mam też jeszcze szew, który ma podobno sam odpaść. Pytałam o to położna to stwierdziła, że się to wchłonie i trochę poruszała tym szwem,ale nie widzę poprawy od tego czasu. Trochę mnie to martwi, bo nie wydaje mi się to normalne.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn po cesarce. Macie też obrzęk nad raną po cięciu? Ja mam jakby taki wałek twardy nad cięciem, ale tylko przy krawędzi, może na 5-6 cm długości. Na początku bolało mnie to przy dotyku, teraz nie boli, ale dalej jest taki twardy i nie zmniejsza się. W tej części mam też jeszcze szew, który ma podobno sam odpaść. Pytałam o to położna to stwierdziła, że się to wchłonie i trochę poruszała tym szwem,ale nie widzę poprawy od tego czasu. Trochę mnie to martwi, bo nie wydaje mi się to normalne.
Tez tak mam jeszcze się tym nie interesowałam, miałam szwy rozpuszczalne wiec nikt tego nie oglądał. A wizytę poporodowa mam w połowie stycznia 🤦‍♀️NFZ ...
 
Do góry