reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Położna w rejestracji powiedziała to samo! 😂 Taka Solidarność. Już się nie stresuje. Myślę, że wszystko jest ok, cieszę się tylko po prostu sprzęt jest do dupy 😂 wychodzi na to, że pierwsze usg miałam w 4 tygodniu😂 a ja liczyłam na cuda 😂 w apce już zmienilam tydzień ciąży :D
Super widzisz mówiłam ze bedzie dobrze :) to ile różnicy z om a usg masz w końcu? Owulacja Ci sie przesunęła?
 
reklama
Team grubaski ❤️ ja mam 165 cm i na na wadze 90kg 🤦‍♀️🙊🙈 ale, jak już dziewczyny tutaj pisały, z wagą 80kg wyglądam względnie szczupło, a ważąc 72 to byłam chuchro. Nie wiem, czy kości ciężkie czy co 🤷🏻‍♀️
Ja dziś jest 9+3, mdłości nie mam żadnych od jakiś 2tyg mniej więcej i super. Ale... Cały czas, non stop, sterczą mi sutki i są przeokropnie tkliwe. Stanik tylko sportowy, najmiekszy jak się da.
Brzuch już ogólnie czuje, że się powiększa. Śpię na brzuchu i już nie jest tak rozkosznie miło na mojej tluszczowej faldce, tylko czuć.. twardo.
Kiedy moje usg na nhs nie wiem 🤷🏻‍♀️ czekam cierpliwie na list. Kolejne spotkanie z położna 19.04 więc już całkiem niedługo 🙂
Haha team grubaski 😊fajnie😊
 
Do góry