reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Sobotnie poranki spędzam na przeglądaniu Vinted. Kilka rzeczy już kupiłam. Odkładanie zakupy ubraniowe na później? Ja takie typowo wyprawkowe większe to pewnie od sierpnia zaczne kompletować ale co do ubranek robię wyjątek. Idę rozmiarami - pierwszy miesiąc 50-56 to naprawdę potrzeba w sumie ok 15 sztuk odzieży jeśli w domu jest suszarka :) potem 56-62 będzie na ciut dłużej wiec trochę więcej. Sobotnia terapia zakupowa zrobiona to teraz czas na śniadanie. Miłego dnia!
Jak rodziłam córkę, wzięłam do szpitala ubranka dla niej rozm 50-56 I wszystko za małe, corka urodziła się 59 cm i tylko 62 były dobre.
Więc myślę że pojedyncze sztuki 56 I resztę 62 - w tych zawsze można podwinąć rekawek:)
 
Sobotnie poranki spędzam na przeglądaniu Vinted. Kilka rzeczy już kupiłam. Odkładanie zakupy ubraniowe na później? Ja takie typowo wyprawkowe większe to pewnie od sierpnia zaczne kompletować ale co do ubranek robię wyjątek. Idę rozmiarami - pierwszy miesiąc 50-56 to naprawdę potrzeba w sumie ok 15 sztuk odzieży jeśli w domu jest suszarka :) potem 56-62 będzie na ciut dłużej wiec trochę więcej. Sobotnia terapia zakupowa zrobiona to teraz czas na śniadanie. Miłego dnia!
Ja właśnie planuje zacząć robić zakupy ubrankowe po 14 czerwca, wtedy właśnie powinnam dowiedzieć się jaka będzie płeć i nie mogę się już doczekać.... a co już kupiłaś? Bo właśnie zastanawiam się od razu ubranek zacząć.. :dd
 
Jak rodziłam córkę, wzięłam do szpitala ubranka dla niej rozm 50-56 I wszystko za małe, corka urodziła się 59 cm i tylko 62 były dobre.
Więc myślę że pojedyncze sztuki 56 I resztę 62 - w tych zawsze można podwinąć rekawek:)
A jak mówisz o pojedynczych sztukach tych mniejszych rozmiarów to co masz na myśli? Co byś proponowała żeby zakupić na listopadowy poród?
 
Dziewczyny,
Czy kupujecie jakieś specjalne majtki ciążowe - inaczej uszyte?
Przeszłam już z rozmiaru XS do L i cały czas wpijają mi się w brzuch ...myślę, że to nie zdrowo... zastanawiam się co z tym robić ;)
Ja musialam kupic nowe biustonosze, bo sie zrobily za male, ale majtki bez zmian.
 
Dziewczyny a jak to z tym detektorem jest nakładacie jakiś żel czy krem? Bo u mnie w instrukcji nic nie ma, nawet w sumie instrukcji nie ma [emoji1787]
 
Jej ubranka 50 ja to miałam używanych kilka sztuk 56, ale do szpitala pojechałam z 62. Jak dla mnie to się zaczyna opłacać kupić trochę więcej ciuszków przy rozmiarze 74. Tylko u mnie w rodzinie wszyscy wysocy i dzieci rodzą się długie. Tak to mały mi wyrastał moment. Ja przy maluszku przez pierwsze miesiące to zakładam body z krótkim i pajacyki (chyba tak się nazywa te z rękami i nogami😁) ze stópkami. Tak mi było wygodnie, ale w tym temacie chyba każda mama ma swój system.
 
reklama
Ja musialam kupic nowe biustonosze, bo sie zrobily za male, ale majtki bez zmian.
U mnie bardzo szybko trzeba było zmieniać majtki i to co 2-3 tygodnie na większy rozmiar...teraz już L wbija mi się w brzuch i odciska...
Biustonosz też musiałam kupić 2 rozmiary większy i już robi się za mały ...
Ciekawe to jest, bo przytyłam tylko 2 kilo :) i ogólnie oprócz brzuszka, to nie widać, żebym gdzieś tyła, a rozmiar jednak się zmienia.
 
Do góry