reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a jak często czujecie ruchy? I jest jakaś prawidłowość, że np. konkretna pora dnia albo pozycja?
U mnie rano jak jeszcze leżę albo wieczorem jak już leżę, jednak lekarz powiedział mi że do 30 tc te ruchy będą nieregularne i raz poczuje tylko jedną serię a innego dnia kilka albo kilkanaście takich serii
 
Ja w dzień na stojąco czasem jakieś pyknięcie poczuje a najłatwiej wieczorem jak się w końcu poloze. Na razie to miłe uczucie :) potem kopniaki w wątrobę będą już mniej milutkie :)
 
Dziewczyny uważajcie w ciąży bardziej niż zwykle na kleszcze. Po mnie non stop chodzą. Chyba skaczą z drzew, a nigdy mnie jakoś bardziej nie lubiły. Za pewne zwiększona ilość krwi ciągnie je jak magnez. Dziś ugryzł mnie w brzuch przez rajstopy, bo robił w nich dziurę by się do mnie dostać. Tyle że się nie wbił i całego ruszającego się odczepiłam, bo jakby przyczepił się do mnie noga 😵
 
A ja ruchów nie czuje a obecnie 19+2. Czy ktoś też jeszcze ruchów nie czuje i jest w podobnym tc? :p
Być może to tylko kwestia czasu jak zaczniesz czuć.Moze sa narazie delikatne i nie czujesz.Czytałam że niektóre kobiety mogą dopiero poczuć po 20 Tc,szczególnie te które pierwszy raz rodzą.
 
reklama
Do góry