reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny czy Was już też zaczyna boleć kręgosłup w odcinku lędźwiowym? Zawsze byłam bardzo aktywna fizycznie, od początku ciąży trochę odpuściłam, ale coraz częściej jest tak, że gdy są dni, podczas których dużo chodzę /sprzątam/ jestem na nogach większość dnia to później aż ciężko mi wstać z krzesła. Trochę dziwi mnie, że tak szybko, bo ani brzuch duży, ani nie ma nadbagażu kilogramów, nie wiem skąd to się bierze...
 
reklama
Dziewczyny czy Was już też zaczyna boleć kręgosłup w odcinku lędźwiowym? Zawsze byłam bardzo aktywna fizycznie, od początku ciąży trochę odpuściłam, ale coraz częściej jest tak, że gdy są dni, podczas których dużo chodzę /sprzątam/ jestem na nogach większość dnia to później aż ciężko mi wstać z krzesła. Trochę dziwi mnie, że tak szybko, bo ani brzuch duży, ani nie ma nadbagażu kilogramów, nie wiem skąd to się bierze...
Mnie boli od czasu do czasu, szczególnie po dłuższych spacerach. Ktoś mi kiedyś powiedział że to może być związane z poszerzaniem się miednicy ale nie wiem ile w tym prawdy :)
 
Dziewczyny czy Was już też zaczyna boleć kręgosłup w odcinku lędźwiowym? Zawsze byłam bardzo aktywna fizycznie, od początku ciąży trochę odpuściłam, ale coraz częściej jest tak, że gdy są dni, podczas których dużo chodzę /sprzątam/ jestem na nogach większość dnia to później aż ciężko mi wstać z krzesła. Trochę dziwi mnie, że tak szybko, bo ani brzuch duży, ani nie ma nadbagażu kilogramów, nie wiem skąd to się bierze...
Mnie ostatnio też tak mocno rozbolał kręgosłup, że aż trafiłam do szpitala.Myslałam że to coś się dzieje z dzidziusiem.Nospa ,zmiana pozycji nic nie pomagało.W szpitalu sprawdzili, skurczy nie ma szyjka zamknięta.Winowajca kręgosłup.Widocznie dzidziuś się u mnie tak ułożył że naciskał na nerw i dlatego tak bolalo. Kazali odpoczywać jak coś się dzieje i w razie czego można paracetamol wziąść.

Ja już też mam połówkowe w czwartek,znowu okazja aby dzidziusia zobaczyć ❤
I przy okazji będę miała echo serca.Trzymajcie kciuki żeby tam nic poważnego nie było 👍
 
Dziewczyny czy Was już też zaczyna boleć kręgosłup w odcinku lędźwiowym? Zawsze byłam bardzo aktywna fizycznie, od początku ciąży trochę odpuściłam, ale coraz częściej jest tak, że gdy są dni, podczas których dużo chodzę /sprzątam/ jestem na nogach większość dnia to później aż ciężko mi wstać z krzesła. Trochę dziwi mnie, że tak szybko, bo ani brzuch duży, ani nie ma nadbagażu kilogramów, nie wiem skąd to się bierze...
Mnie boli od pierwszych dni ciąży jak bardzo się oszczędzam to nie. Wiec mysle ze to pewnie tez przez hormony. W pierwszych tygodniach to raczej ciężko żeby cos uciskało :) ale teraz to juz szanse na to spore
 
Mnie ostatnio też tak mocno rozbolał kręgosłup, że aż trafiłam do szpitala.Myslałam że to coś się dzieje z dzidziusiem.Nospa ,zmiana pozycji nic nie pomagało.W szpitalu sprawdzili, skurczy nie ma szyjka zamknięta.Winowajca kręgosłup.Widocznie dzidziuś się u mnie tak ułożył że naciskał na nerw i dlatego tak bolalo. Kazali odpoczywać jak coś się dzieje i w razie czego można paracetamol wziąść.

Ja już też mam połówkowe w czwartek,znowu okazja aby dzidziusia zobaczyć [emoji173]
I przy okazji będę miała echo serca.Trzymajcie kciuki żeby tam nic poważnego nie było [emoji106]
Ojej, to aż tak źle ze mną nie jest, chociaż gdy przesadzę to później chodzę zgięta...
Najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku! Trzymam kciuki, sama też już dni odliczam, nie mogę się doczekać kiedy Go znowu zobaczę [emoji3]
 
Ojej, to aż tak źle ze mną nie jest, chociaż gdy przesadzę to później chodzę zgięta...
Najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku! Trzymam kciuki, sama też już dni odliczam, nie mogę się doczekać kiedy Go znowu zobaczę [emoji3]
U mnie to dlatego ten kręgosłup tak pewnie,bo ja już przed ciąża trochę problemy miałam z nim,a ze teraz jeszcze dzidzius rosnie i naciska to bol wiekszy.
A Że ze mnie panikara to się wystraszyłam że to coś z dzidziusiem się dzieje,wcześniej bolał kręgosłup ale nie aż tak i dobrze że się jednak okazało że to tylko ból kręgosłupa.😉
 
U mnie to dlatego ten kręgosłup tak pewnie,bo ja już przed ciąża trochę problemy miałam z nim,a ze teraz jeszcze dzidzius rosnie i naciska to bol wiekszy.
A Że ze mnie panikara to się wystraszyłam że to coś z dzidziusiem się dzieje,wcześniej bolał kręgosłup ale nie aż tak i dobrze że się jednak okazało że to tylko ból kręgosłupa.[emoji6]

Jaka tam panikara, jak niewiadomo co się dzieje, to lepiej skonsultować z lekarzem niż denerwować się albo później mieć wyrzuty sumienia, że coś się zbagatelizowało.
 
Dziewczyny.. Pijecie herbatę zwykła w ciąży? Właśnie byłam u znajomych i wypiłam kubek herbaty zapominając, że nie bardzo można ze względu na zawartość kofeiny itd..
Z jednej strony wydaje mi się, że przesadzam z drugiej coś z tyłu głowy sprawia, że mam wyrzuty sumienia, że nie pomyślałam..
Pije normalnie nie można tak na wszystko patrzeć bo my oszalał gazowane tez pije i wszysfko okkii
 
reklama
Bolą mnie tak plecy krzyż głównie masakra ktoś tez się z tym zmaga? Ja mam skoliozę ogólnie i u mnie to już wogole masakra . Teoche więcej porobie i odrazu boli i wtedy muszę leżeć..
 
Do góry