reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
@Ania936 moje dwie poprzednie ciąże były identyczne mdłości od około 6 tyg. Narazie jestem bardzo głodna więc kto wie co organizm wymyśli, ciągnie podbrzusze i sutki bolą. Śpiąca jestem już od ponad tygodnia a o ciąży dowiedziałam się w piątek( kompletnie nie planowana i totalny szok ale zadowolona ) 🤣😁☺️
 
Ja dzis cały dzień przeleżałam :) Jak czytam , że Was tez pobolewa podbrzusze to trochę jestem spokojniejsza . Mnie dzis trochę częściej kluje lewy jajnik. Oby wszystko było dobrze :)
 
Dziewczyny czy wy też jesteście takie śpiące? Ja nawet jak wstanę z drzemki to jestem śpiąca to jest po prostu jakaś magia. Trochę się stresuję jutrzejszą wizytą u ginekologa że znowu zobaczę puste jajo.No ale w sumie mówię co ma być to będzie i tak nie mam na to dużego wpływu.
Kiedyś jak byłam na innym forum to pamiętam że z dziewczynami naprawdę fajną więź zbudowaliśmy i właśnie z dziewczynami które były ze Śląska (nawet jedna dziewczyna była z Krakowa )potrafiliśmy się spotykać to było bardzo miłe.
Trzymam bardzo mocno kciuki!!! Musi być dobrze ❤

Mam nadzieję, że Listopadowym Mamom 2021 również uda się spotkać 😍
 
Ja dzis cały dzień przeleżałam :) Jak czytam , że Was tez pobolewa podbrzusze to trochę jestem spokojniejsza . Mnie dzis trochę częściej kluje lewy jajnik. Oby wszystko było dobrze :)
mnie boli prawie cały czas. Chwilami odpuszcza i zaraz znowu ale jajniki nie kluja mnie wcale
 
reklama
mnie boli prawie cały czas. Chwilami odpuszcza i zaraz znowu ale jajniki nie kluja mnie wcale
To mnie dzis bardziej ten jajnik dokucza niz podbrzusze ( chyba ze to mnie się tak wydaje ze to jajnik ). To moja pierwsza ciąża więc jestem kompletnie Zielona 😶
 
Do góry