reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Boje się jutrzejszego śniadania wielkanocnego 😅 prawie zwymiotowałam po otwarciu lodówki.... A moja mama przygotowała tyle dobrych rzeczy.

Która z Was pisała chyba, że po mama DHA mdłości się nasilają?
 
reklama
Zdrowych wesołych świąt Wielkanocnych
 

Załączniki

  • FB_IMG_1617460886570.jpg
    FB_IMG_1617460886570.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 29
Mam nadzieję ze nie, ostatnie co by mi było trzeba to mój partner marudzący czy długo jeszcze 🤪 Nie jest mistrzem we wspieraniu, jedynie to mógłbym mnie jeszcze wkur*** na dokładkę :) Wolałabym się skupić sama na sobie a nie rozpraszać obecnością partnera i jego stresem.
twoj tata chyba by tego nie przezyl. Partner chyba tez nie
 
Dziękuję.
Ja miałam bardzo mocne krwawienie, jechałam na izbę przyjęć. Jak dojechałam to już miałam spodnie zalane i kompletnie wszystko. Myślałam, że to już koniec. Przepisali mi lek Cyclonamine na to. To jest lek stosowany po operacjach do zatrzymania krwawienia.
Dzień później miałam usg kontrolne u lekarza prowadzącego. Serduszko biło. Nakaz leżenia plackiem. I od tamtej pory plamiłam bite 4 tygodnie. I to dość intensywnie. Po parę wkładek dziennie. Co chwilę przemieniałam.
Potem plamienie ustało na 2 dni i znowu się zaczęło.
Teraz jestem w 10 tygodniu i mam czysto dosłownie od 4 dni.
Moja gin mi powiedziała, że wyglądało to naprawdę źle. A po tym usg jest o nas już spokojna.
Oczywiście to żadna gwarancja bo krwiak dalej jest tyle, że mały. Ale najgorsze za nami.
Więc trzeba mieć nadzieję. I nie zawsze plamienie oznacza coś złego ☺️ postępuj z krwiakiem jak z jajkiem 😁
Też miałam te tabletki, na początku brałam 6 dziennie, z przeciwkrwoticznych jeszcze exacyl. Z lekarzem ustaliłam na poprzedniej wizycie ze od czwartku zmniejszam ilość tabletek. Takie silne krwotoki są straszne mi przy pierwszym prawie serce pękło, bo już byłam pewna że to koniec. Od momentu kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży miałam może max cztery dni bez plamienia, trochę mnie to martwi. Miałam nadzieję że po tych wszystkich lekach te plamienia się całkowicie wytrzymają ale może po prostu krwiak się tak oczyszcza przez te plamienia. Bardzo w to wierzę. Twoja historia mnie pociesza bo jednak w Twoim przypadku krwiak się zmniejsza a dziecko rośnie 😊
 
Dzień dobty ja też miałam być mama listopadową, w 28poszlam dodatkowo do lekarza. I tam usłyszałam że ma. Się przygotować na najgorsze, wtorek kontrola i skierowanie do szpitala w środę rano pojechałam test na covid i potem długie oczekiwanie na przyjęcie, w końcu mnie przyjęli potem badanie i potwierdzenie najgorszego ale serduszko w 6yygodniu bilo bo słyszałam, u mnie najpierw przestaly bolec mnie piersi, strasznie się czuję nie mogę się z tym pogodzić, dostałam w szpitalu tabletki aby wywołać poronienie straszne to było przeżycie, źle się czuję psychicznie
Strasznie mi przykro, że musisz przez to przechodzić 😢 Trzymaj się kochana
 
Hej ja wrocilam z IP zaczęłam plamić a że panikara ze mnie to pojechałam z dzidzia wszystko ok serduszko biję. Wrazie co kazała wracać ale mowi ze nie próbują ratować tak wczesnych ciaz nic mi nie przepisała zabroniła współżyć i się przemęczać.
 
Hej dziewczyny Niestety ale muszę się pożegnać.. Walczylismy..ale Przegraliśmy te walkę.. To moja pierwsza ciąża,wyczekiwana. Na razie ciężko mi uwierzyć w to wszystko. Cały czas wyje 😔 Życzę mam powodzenia i aby wasze ciążę skończyły się dobrze Gratuluje wszystkim mamą i Życzę Dużo Siły❤
 
Hej dziewczyny Niestety ale muszę się pożegnać.. Walczylismy..ale Przegraliśmy te walkę.. To moja pierwsza ciąża,wyczekiwana. Na razie ciężko mi uwierzyć w to wszystko. Cały czas wyje 😔 Życzę mam powodzenia i aby wasze ciążę skończyły się dobrze Gratuluje wszystkim mamą i Życzę Dużo Siły❤
przykro mi :( trzymaj sie i nie poddawaj!
 
reklama
Myślę że nie będzie takiej opcji do listopada..[emoji1745] ja rodziłam w czerwcu i też nie było można z nikim być i w sumie chyba dobrze bo bym tam starego chyba udusiła [emoji14] a tak tylko wiązanki przez SMS szły [emoji16]
Myślicie, że będzie opcja, żeby tata był przy porodzie? :)
 
Do góry