reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Moja mama jest farmaceutka. Ostatnio dostała w pracy próbki gum do żucia dla kobiet w ciąży, pomagające na wymioty. Wypróbowałam je i faktycznie na jakiś czas działają, chociąz bardzo szybko tracą smak. Nazywają się Pregna Vomi :)
Mi wczoraj zaczęły się mdłości, mi bardzo pomagają gumy miętowe.
 
A w którym tygodniu ciąży wtedy byłaś?
Mnie to nie rusza, już tyle razy bawiłam się w USG na NFZ że luz, poczekam. Jak jest dziecko to siedzi sobie i rośnie, jak nie ma to nie ma i nic na to najlepszy lekarz ani USG nie pomoże. Zależało mi głównie na tym żeby mieć w papierach wpisaną wizytę w razie gdybym miała starać się o becikowe.
z om 6+5 a z usv6+1
 
Ja jestem 7+6 a pierwsze USG będę miała w piątek, czy któraś z Was miała tak późno pierwsze USG? 🙂 CO wtedy powinnam widzieć? Niestety sprzęt NFZ...
 
0EC643AC-78B2-4EFC-B677-D58D27DBC712.jpeg
dziewczyny a ja w 8t2d pozdrawiam Was z Karaibów :))) łykamy witaminę D i rośniemy:)
 
Dziewczyny ale niepokoi mnie jedna sprawa, mianowicie w karcie ciąży mam m.in TĘTNO PŁODU gdzie mam wpisane 175/min to jest bardzo wysokie, czy mogło mieć wtedy wpływ na to ze byłam trochę zestresowana?
U nas w 9+3 tętno było 179 i gin (mega fachowiec z certyfikatami) powiedział że tak ma być.
 
reklama
Do góry