reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Isana myśle ze jeśli Wiecheć Cię osobiście oglądał to możesz być naprawdę pewna no a nifty da dodatkowe informacje. Ja tez w dobreusg robiłam to badanie bo wgląd maja lekarze stamtąd którym ufam w 100%. Dobrze wiedzieć czy dzidziulek zdrowy. Nifty wskazuje tez inne aberracje chromosomowe. Myśle ze po tym co zrobiłaś ryzyko po prostu jeszcze bardziej się zmniejszy ale na pewno będziesz mogła spokojniej spać. W dobre usg czekałam od wtorku do następnego czwartku na wyniki czyli prawie maksymalny czas. Potem przyszła ta zła pappa i wróciłam mailowo do dr z dobreusg i powiedziała żeby nie martwić się tymi wynikami bo nic nie wskazuje na to ze dzidziek jest chory
 
reklama
@Isanaa idź i zrób sobie te dodatkowe badania. Drogie czy nie to jest inwestycja w twój spokój i ewentualne działanie na przyszłość. A na kiedy masz termin wogole?
 
Ja dziś dzień wolny, jutro Komunia, właśnie zrobiłam listę rzeczy do załatwienia dziś :) może nawet pojadę wózki ogladnac? :))) nie zostawiłam nic po synkach także mam zerowy start ale po dwójce dzieci lista potrzeb krótsza :) wózek na 100% używany - wybór jest ogromny. Ubranka z Vinted - to wszystko jest na kilka tygodni przez pierwsze miesiące.

a wy już coś zaczęlyscie kupować? :) ja zakupy odpalam chyba od lipca. Na razie nie kupiłam nic tylko lista ulubionych na Vinted rośnie :)))
 
Ja dziś dzień wolny, jutro Komunia, właśnie zrobiłam listę rzeczy do załatwienia dziś :) może nawet pojadę wózki ogladnac? :))) nie zostawiłam nic po synkach także mam zerowy start ale po dwójce dzieci lista potrzeb krótsza :) wózek na 100% używany - wybór jest ogromny. Ubranka z Vinted - to wszystko jest na kilka tygodni przez pierwsze miesiące.

a wy już coś zaczęlyscie kupować? :) ja zakupy odpalam chyba od lipca. Na razie nie kupiłam nic tylko lista ulubionych na Vinted rośnie :)))
Ja też miałam mieć w niedzielę Komunię chrześniaka, ale przełożyli ją na koniec czerwca i trzeba będzie kupić nową sukienkę by się zmieścić. W czerwcu też przełożona 18-nastka mojego brata ciotecznego.

Jeśli chodzi o wyprawkę to dokupywanie (bo większość mam po synku) będę też robić po połówkowych. Teraz jestem na etapie zmiany fotelika u synka z rwf, na przodem bo nam chłopak wyrósł. No i sobie kupuje luźniejsze ubrania. Takie by po ciąży i przy karmieniu też były użyteczne.
 
reklama
Ja dziś dzień wolny, jutro Komunia, właśnie zrobiłam listę rzeczy do załatwienia dziś :) może nawet pojadę wózki ogladnac? :))) nie zostawiłam nic po synkach także mam zerowy start ale po dwójce dzieci lista potrzeb krótsza :) wózek na 100% używany - wybór jest ogromny. Ubranka z Vinted - to wszystko jest na kilka tygodni przez pierwsze miesiące.

a wy już coś zaczęlyscie kupować? :) ja zakupy odpalam chyba od lipca. Na razie nie kupiłam nic tylko lista ulubionych na Vinted rośnie :)))
Ja też zamierzam kupować używane ubranka czy wózek. Pamiętam jak dzieci przez pierwsze pół roku przeszły rozmiar 56, 62, 68 i doszły do 74. Bywało że jedną rzecz nosiły 2 raz.
 
Do góry